Cz En

so-JUMPING L

  1. Datum: 22. 10. 2011
  2. Závod: Hlučín - X. Podzimní Hopsinky
  3. Rozhodčí: Hüppe, Bernhard (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 150.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.75 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Sicová Renata Suri z Hückelovy vily 0 0 0.0 0.0 27.29 5.5 V V
2 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 0 0 0.0 0.0 29.41 5.1 V V
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 29.82 5.03 V V
4 029707 Miroslav Voříšek Crispy Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 30.99 4.84 V V
5 025711 Alena Kynclová Bizzy Z Temného Hvozdu 0 0 0.0 0.0 31.39 4.78 V V
6 021809 Iveta Kotásková Božena Unno Jezvé 0 0 0.0 0.0 34.2 4.39 V V
7 000107 Kateřina Benešová Porsche 0 0 0.0 0.0 35.77 4.19 V V
8 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 1 0 0.0 5.0 29.19 5.14 V V
9 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 1 0.0 5.0 34.56 4.34 V V
10 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 0.0 5.0 35.74 4.2 V V
11 061208 Monika Tyrová Art Eso Moravia 2 0 0.0 10.0 28.89 5.19 VD VD
12 017811 Tereza Lisková Roxette Foxy Fox 2 0 0.0 10.0 31.28 4.8 VD VD
13 058810 Jiřina Máčková Ginny Black Gnome z Kovárny 0 1 7.0 11.84 46.84 3.2 VD VD
14 089409 Kateřina Černochová Karrie Foxy Fox 4 0 0.0 20.0 31.61 4.75 D D
15 086109 Martin Uřičař Jatagan de Alphaville Bohemia 6 0 0.0 30.0 28.33 5.29 BO BO
DIS 001610 Lenka Karasová Bastien Z Korunova Dola DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060310 Lenka Blachová Berenika Ze Štěnkovského lesa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033411 Gabriela Václavíková Kentucky Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055211 Tereza Weichslová Tessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042110 Alena Kynclová Kid Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053910 Zuzana Rajnochová Boccacio Sunset Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034907 Petra Tomanková Hoky Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027908 Monika Tyrová Astra Eso Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS