Cz En

Agility Individual

  1. Datum: 27. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 102.0 s
  7. Délka: 204.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 38.67 5.28 V V
2 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod 0 0 0.0 0.0 38.93 5.24 V V
3 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 39.03 5.23 V V
4 081516 Lenka Zindulková Alpáč 0 0 0.0 0.0 40.15 5.08 V V
5 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 41.11 4.96 V V
6 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 41.26 4.94 V V
7 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 41.37 4.93 V V
8 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 41.5 4.92 V V
9 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 41.72 4.89 V V
10 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 41.75 4.89 V V
11 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 0 0 0.0 0.0 41.84 4.88 V V
12 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 0 0 0.0 0.0 42.06 4.85 V V
13 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 42.08 4.85 V V
14 093514 Tereza Loučná Gina 0 0 0.0 0.0 42.11 4.84 V V
15 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 42.28 4.82 V V
16 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 42.51 4.8 V V
17 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 42.83 4.76 V V
18 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 42.85 4.76 V V
19 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 43.19 4.72 V V
20 022117 Jiří Bureš Happy 0 0 0.0 0.0 44.11 4.62 V V
21 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 44.49 4.59 V V
22 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 45.44 4.49 V V
23 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 46.38 4.4 V V
24 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 46.65 4.37 V V
25 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 46.96 4.34 V V
26 000414 Anna Dušánková A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 47.91 4.26 V V
27 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty 0 0 0.0 0.0 48.03 4.25 V V
28 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.08 0.08 49.08 4.16 V V
29 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 0 0 0.12 0.12 49.12 4.15 V V
30 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 1 0.0 5.0 39.7 5.14 V V
31 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 41.18 4.95 V V
32 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 1 0 0.0 5.0 41.4 4.93 V V
33 000218 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 42.18 4.84 V V
34 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 1 0 0.0 5.0 42.24 4.83 V V
35 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 43.04 4.74 V V
36 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 1 0.0 5.0 43.23 4.72 V V
37 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 1 0 0.0 5.0 43.36 4.7 V V
37 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 43.36 4.7 V V
39 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 43.38 4.7 V V
40 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 45.22 4.51 V V
41 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 1 0 0.0 5.0 45.62 4.47 V V
42 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 45.74 4.46 V V
43 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 1 0 0.0 5.0 46.69 4.37 V V
44 044219 Eliška Sovadinová Uriel Chuck Top Narcis 1 0 0.0 5.0 46.78 4.36 V V
45 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy 0 1 0.0 5.0 48.54 4.2 V V
46 074816 Adéla Čejková Wi-Fi 1 0 0.68 5.68 49.68 4.11 V V
47 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 1 0 3.04 8.04 52.04 3.92 VD VD
48 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 1 4.76 9.76 53.76 3.79 VD VD
49 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 3 0 0.0 15.0 43.07 4.74 VD VD
50 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 1 2 0.0 15.0 46.38 4.4 VD VD
51 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 1 2 0.0 15.0 47.28 4.31 VD VD
52 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi 1 2 0.62 15.62 49.62 4.11 VD VD
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006019 Kateřina Marešová Bleky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO