Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 26. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 038117 Jiří Hosman Pink Panther Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.25 5.39 V V
2 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša 0 0 0.0 0.0 38.85 5.3 V V
3 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 39.66 5.19 V V
4 036116 Hana Kubíčková A3Ch Dragon Lady Alkyra 0 0 0.0 0.0 40.14 5.13 V V
5 079217 Veronika Krupková A3Ch Brave Guinness Little Guardian Angel 0 0 0.0 0.0 40.33 5.11 V V
6 095315 Klára Kokešová A3Ch Roxy 0 0 0.0 0.0 40.91 5.04 V V
7 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 41.51 4.96 V V
8 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 0 0 0.0 0.0 41.67 4.94 V V
9 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 41.77 4.93 V V
10 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 0 0.0 0.0 42.06 4.9 V V
11 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 43.07 4.78 V V
12 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 43.56 4.73 V V
13 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 0 0.0 0.0 43.72 4.71 V V
14 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 0 0 0.0 0.0 43.73 4.71 V V
15 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 0 0 0.0 0.0 43.81 4.7 V V
16 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 44.17 4.66 V V
17 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 0 0 0.0 0.0 45.43 4.53 V V
18 030116 Michaela Hobzová A3Ch Oudie See Koryfej 0 0 0.0 0.0 45.73 4.5 V V
19 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 0 0 0.0 0.0 45.9 4.49 V V
20 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia 0 0 0.0 0.0 46.02 4.48 V V
21 090818 Josef Žák Uragán von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 49.89 4.13 V V
22 021318 Veronika Belantová Saga pod Ořechem 0 0 0.32 0.32 50.32 4.09 V V
23 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 1.6 1.6 51.6 3.99 V V
24 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 1 0 0.0 5.0 39.09 5.27 V V
25 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 0 0.0 5.0 41.06 5.02 V V
26 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 41.53 4.96 V V
27 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 41.77 4.93 V V
28 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 1 0.0 5.0 44.28 4.65 V V
29 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 1 0 0.0 5.0 44.97 4.58 V V
30 010715 Denisa Kopicová A3Ch Damian z Lomu ve skále 1 0 0.0 5.0 46.23 4.46 V V
31 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 1 0.0 5.0 46.61 4.42 V V
32 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 47.98 4.29 V V
33 073713 Terezie Lenková A3Ch Debora Chips Duhová aura 0 1 2.21 7.21 52.21 3.95 VD VD
34 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes 2 0 0.0 10.0 38.94 5.29 VD VD
35 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 1 1 0.0 10.0 40.77 5.05 VD VD
36 001117 Renata Mandová Comic Caillin Bellamoon 1 1 0.0 10.0 47.5 4.34 VD VD
37 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 1 1 0.0 10.0 49.43 4.17 VD VD
38 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 1 0.0 10.0 49.87 4.13 VD VD
39 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 1 1 0.08 10.08 50.08 4.11 VD VD
40 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia 1 2 0.08 15.08 50.08 4.11 VD VD
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053018 Denisa Sommerová Nougat Nutty Romy´s Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056019 Michaela Hobzová Jigsaw Design z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030518 Milan Jirásek Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066914 Mirka Mihoková A3Ch Mesi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034911 Renata Mandová A3Ch Amber´s Sunshine v.d. Toetesteijn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová A3Ch New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030216 Klára Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO