Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 26. 09. 2020
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 206.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 0 0 0.0 0.0 37.3 5.52 V V
2 074917 Hana Šedivá Ziggy 0 0 0.0 0.0 37.57 5.48 V V
3 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 39.03 5.28 V V
4 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 39.45 5.22 V V
5 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 39.66 5.19 V V
6 039716 Jana Jourová Umpalumpa 0 0 0.0 0.0 41.2 5.0 V V
7 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 0 0 0.0 0.0 41.33 4.98 V V
8 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 41.51 4.96 V V
9 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 42.24 4.88 V V
10 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 42.3 4.87 V V
11 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 42.58 4.84 V V
12 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 42.78 4.82 V V
13 000118 Kateřina Plichtová Cenzie Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 42.85 4.81 V V
14 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 42.91 4.8 V V
15 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 42.96 4.8 V V
16 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 43.6 4.72 V V
17 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 44.09 4.67 V V
18 063717 Ingrid Šefčíková Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 45.18 4.56 V V
19 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 45.72 4.51 V V
20 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 45.74 4.5 V V
21 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 46.21 4.46 V V
22 044219 Eliška Sovadinová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 46.29 4.45 V V
23 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 46.49 4.43 V V
24 076017 Marcel Funiok Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 46.64 4.42 V V
25 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 0 0 0.0 0.0 47.22 4.36 V V
26 036616 Vladislav Kubica Merlin 0 0 0.0 0.0 47.85 4.31 V V
27 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 48.42 4.25 V V
28 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 48.56 4.24 V V
29 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 1 0.0 5.0 43.65 4.72 V V
30 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 48.0 4.29 V V
31 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 0 1 0.0 5.0 48.31 4.26 V V
32 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia 0 1 0.0 5.0 48.56 4.24 V V
33 000218 Adéla Havlíková Porsche von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 49.33 4.18 V V
34 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 49.53 4.16 V V
35 074816 Adéla Čejková Wi-Fi 0 1 2.48 7.48 52.48 3.93 VD VD
36 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 1 0.0 10.0 46.29 4.45 VD VD
37 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 2 0 0.0 10.0 46.93 4.39 VD VD
38 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 1 1 0.0 10.0 47.9 4.3 VD VD
39 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 2 0.0 10.0 49.31 4.18 VD VD
40 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 2 2 4.72 24.72 54.72 3.76 D D
DIS 077916 Štěpánka Řeholová Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093514 Tereza Loučná Gina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006019 Kateřina Marešová Bleky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005517 Barbora Lerlová Yocarrie Anika Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026517 Barbora Tesáková Nikyta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000414 Anna Dušánková A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062017 Hana Heidlerová Armani Lover Cinnamon Beauty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023519 Barbora Lerlová Hidden treasure Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076417 Hana Černošková Cristian Bohemia Timothy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022117 Jiří Bureš Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081516 Lenka Zindulková Alpáč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO