Cz En

1.kvalifikace

  1. Datum: 03. 10. 2020
  2. Závod: Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 77.0 s
  7. Délka: 193.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.51 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 30.49 6.33 V V
2 (s) Leszek Kalisz PINK PANTHER Na Przyklad - "Růžový panter" 0 0 0.0 0.0 30.74 6.28 V V
3 032619 Pavla Šteflová Everything in Life Hardy origin 0 0 0.0 0.0 31.13 6.2 V V
4 003220 Pavel Košek Ametrine Dream Freaysway 0 0 0.0 0.0 31.72 6.08 V V
5 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 31.87 6.06 V V
6 064218 Erik Dančišák Baddy 0 0 0.0 0.0 32.04 6.02 V V
6 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 0 0.0 0.0 32.04 6.02 V V
8 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 32.91 5.86 V V
9 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins 0 0 0.0 0.0 33.96 5.68 V V
10 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 0 0 0.0 0.0 35.93 5.37 V V
11 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska 1 0 0.0 5.0 30.05 6.42 V V
12 067317 Hana Drápalová Bazalka 1 0 0.0 5.0 30.79 6.27 V V
13 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion 1 0 0.0 5.0 31.48 6.13 V V
14 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies 0 1 0.0 5.0 33.33 5.79 V V
15 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 36.03 5.36 V V
16 006816 Jana Bošková Popelka Svěží vítr 0 1 0.0 5.0 41.3 4.67 V V
17 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny 2 0 0.0 10.0 31.17 6.19 VD VD
18 059420 Tereza Čepková Marley 2 0 0.0 10.0 35.35 5.46 VD VD
19 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 37.05 5.21 VD VD
20 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 0 2 0.0 10.0 43.83 4.4 VD VD
21 008420 Hana Tomanová Allisa Rose Emilia Maria 0 2 0.0 10.0 46.73 4.13 VD VD
22 Wioletta Suterska Beria Marshall Dogs FCI 3 1 0.0 20.0 33.11 5.83 D D
DIS 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037518 Andrea Hejlová Afelandra Makada DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017020 Lucie Kirchnerová Fox on the Run Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005017 Michaela Kutová Nugeta Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058720 Jaroslava Nešetřilová Čiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002020 Lucie Vočadlová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO