Cz En

Agility Open S

  1. Datum: 12. 11. 2011
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 037308 Alena Frankovičová A3Ch Connie Kiss Lenfir 0 0 0.0 0.0 31.98 4.53
2 039406 Blanka Potočná A3Ch Kario Banditt Lukato Gold 0 0 0.0 0.0 33.03 4.39
3 068811 Adéla Havlíková A3Ch Baylies Ike Mark 0 0 0.0 0.0 33.83 4.29
4 001311 Pavlína Juřenová A3Ch Jimmy 0 0 0.0 0.0 34.8 4.17
5 028309 Pavlína Guricová A3Ch Amálka Elli Rescator 0 0 0.0 0.0 37.82 3.83
6 023108 Jana Zavadilová Carbury Lady Awillon 0 0 0.0 0.0 37.85 3.83
7 047707 Erika Hrudíková Villi Black Bruzovské údolí 0 0 0.0 0.0 39.79 3.64
8 039908 Štěpánka Vávrová Míša 0 0 2.73 2.73 43.73 3.32
9 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 0 3.05 3.05 44.05 3.29
10 011310 Marcela Matoušková A3Ch Dan z Karpíškova dvora 1 0 0.0 5.0 34.51 4.2
11 018110 Lenka Nováčková Hugo 1 0 0.0 5.0 36.7 3.95
12 027007 Margit Horáčková Orin ze Šternberské strže 0 1 0.0 5.0 38.74 3.74
13 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 1 0 0.0 5.0 39.58 3.66
14 042711 Marie Poliánová Matýsek 1 0 0.0 5.0 39.81 3.64
15 040511 Petr Vlašic Jeverley Lenfir 1 0 0.0 5.0 40.69 3.56
16 024408 Pavlína Guricová A3Ch Leontina Res Pretiosa 0 1 4.99 9.99 45.99 3.15
17 030511 Helena Viola Dašková Jack 2 0 0.0 10.0 39.62 3.66
18 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 1 2 8.37 23.37 49.37 2.94
DIS 009811 Kristýna Cábová Cory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059111 Aneta Chytilová Ketty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049911 Lucie Drápelová Sasha DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034211 Dagmar Čižmárová Qwanty z Agova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060411 Jitka Lanšperková Ciria Stanios DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067711 Denisa Navrátilová Linda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062111 Natálie Novosadová Conan Mac Lia Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070511 Klára Vítková Sára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030911 Jana Zavadilová Bugatti Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004510 Hana Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078409 Michal Horáček A3Ch Sáry ze Šternberské strže DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057609 Jana Proroková Edmond Čajový lístek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030908 Marta Dobiášová Fredy Erebia Manto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064209 Lenka Suchá Cewin Deleware DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS