Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 12. 11. 2011
  2. Závod: Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029607 Martina Vaškebová Cindy Ayky 0 0 0.0 0.0 32.08 4.96
2 041111 Michaela Mlčochová Diley z Temného hvozdu 0 0 0.0 0.0 32.11 4.95
3 024404 Marie Vymazalová Ben 0 0 0.0 0.0 34.7 4.58
4 081709 Magdalena Konečná Dixxi Czech Nattass 0 0 0.0 0.0 36.78 4.32
5 089809 Daniela Nováková Jašika 0 0 0.0 0.0 37.87 4.2
6 000510 Jana Mikušková Adík Forever Drem 0 0 0.0 0.0 39.1 4.07
7 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 1 0 0.0 5.0 32.05 4.96
8 040409 Jesika Jurečková Ejmy 1 0 0.0 5.0 33.29 4.78
9 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 1 0 0.0 5.0 33.44 4.75
10 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 1 0.0 5.0 33.53 4.74
11 035608 Veronika Polášková Barga Vrabčí hnízdo 1 0 0.0 5.0 33.81 4.7
12 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku 0 1 0.0 5.0 36.9 4.31
13 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 1 0 0.0 5.0 37.83 4.2
14 008308 Marcela Polášková Balantine z Jabloňovho dvora 0 1 0.0 5.0 38.17 4.17
15 000807 Ivana Vranová Abbey Red Camden Dog 1 0 0.0 5.0 40.41 3.93
16 031407 Markéta Švábová Bert 1 0 0.0 5.0 43.63 3.64
17 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 2 0 0.0 10.0 35.01 4.54
18 008907 Eva Knapková Megy 1 1 0.0 10.0 37.42 4.25
19 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 38.28 4.15
20 016910 Jiří Mlčoch Bína od Vltavských pramenů 4 0 0.0 20.0 33.19 4.79
DIS 065511 Barbora Dlabajová Dickie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043310 Radmila Janovská Black Jack z Lhotecké Linie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049210 Lenka Karasová Down with Love Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031011 Radim Knapek Albert DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028709 Libuše Minářová Gora Gátova Alej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074211 Markéta Švábová Electra Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049008 Lada Flajšmanová Black Dragone Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012110 Dagmar Laníková En Ten Týky Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061408 Bohuslav Přibyl Magnet Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055910 Lucie Lapišová Rek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040507 Jana Ullver Falstaff vom Palmbachtal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053310 Marie Vymazalová Arsy-versy from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045908 Michaela Mlčochová Katrina Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063111 Kristýna Kropáčová Kačenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS