Cz En

1. Jumping L

  1. Datum: 06. 06. 2021
  2. Závod: Lysá nad Labem - Patnácterák
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 58.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 4.03 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 030220 Kateřina Pospíšilová Live 0 0 0.0 0.0 24.63 5.89 V V
2 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 26.78 5.41 V V
3 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 27.82 5.21 V V
4 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 29.37 4.94 V V
5 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel 1 0 0.0 5.0 26.48 5.48 V V
6 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 28.9 5.02 V V
7 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 1 0.0 5.0 29.2 4.97 V V
8 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 0 1 0.0 5.0 32.3 4.49 V V
9 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 0 1 0.0 5.0 32.48 4.46 V V
10 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 1 0.0 5.0 35.27 4.11 V V
11 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska 1 1 0.0 10.0 31.3 4.63 VD VD
12 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 2 0.0 10.0 35.88 4.04 VD VD
13 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 11.89 11.89 47.89 3.03 VD VD
14 019820 Jindřich Pražák Samuel 0 1 13.88 18.88 49.88 2.91 D D
15 044417 Hana Klimšová Polar 3 1 0.0 20.0 32.05 4.52 D D
DIS 023619 Kateřina Háse Tim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020620 Roman Polačko Jasmínka z Nového Světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039619 Markéta Procházková Roger Bluff Springs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082318 Tereza Pálová Control Hazard RR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057620 Michaela Nečesánková Jared Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO