Cz En

2. Agility L

  1. Datum: 06. 06. 2021
  2. Závod: Lysá nad Labem - Patnácterák
  3. Rozhodčí: Vyplelová, Petra (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 15
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 26.3 6.08 V V
2 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 27.54 5.81 V V
3 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 0 0 0.0 0.0 28.56 5.6 V V
4 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 0 0 0.0 0.0 30.01 5.33 V V
5 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 0 0.0 0.0 30.74 5.2 V V
6 020320 Marta Horná Bedelia z Podhořanských kopců 0 0 0.0 0.0 40.19 3.98 V V
7 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 1 0 0.0 5.0 27.58 5.8 V V
8 030220 Kateřina Pospíšilová Live 1 0 0.0 5.0 29.85 5.36 V V
9 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 1 0.0 5.0 31.48 5.08 V V
10 052317 Jan Lefner Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 33.91 4.72 V V
11 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 1 0.0 5.0 34.18 4.68 V V
12 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 1 1 0.0 10.0 31.55 5.07 VD VD
13 031916 Monika Bystrianská Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 35.19 4.55 VD VD
14 027620 Eva Linková Darwin Deabei 1 2 0.0 15.0 35.96 4.45 VD VD
15 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka 2 1 0.0 15.0 37.08 4.31 VD VD
16 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 2 0.0 15.0 37.84 4.23 VD VD
17 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 1 1 23.92 33.92 64.92 2.46 BO BO
18 023619 Kateřina Háse Tim 1 2 20.5 35.5 61.5 2.6 BO BO
DIS 020620 Roman Polačko Jasmínka z Nového Světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019820 Jindřich Pražák Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057620 Michaela Nečesánková Jared Badria´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011217 Michaela Chudobová Averey Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082318 Tereza Pálová Control Hazard RR DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO