Cz En

Jumping 2 L

  1. Datum: 20. 06. 2021
  2. Závod: Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Lukáč, Roman (SK)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 31.99 5.63 V V
2 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 32.52 5.54 V V
3 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja 0 0 0.0 0.0 33.22 5.42 V V
4 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 33.72 5.34 V V
5 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 34.03 5.29 V V
6 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 34.29 5.25 V V
7 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 0 0.0 0.0 34.55 5.21 V V
8 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 35.97 5.0 V V
9 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 0 0 0.0 0.0 38.73 4.65 V V
10 004217 Tereza Kropáčová Tessi 0 0 4.85 4.85 45.85 3.93 V V
11 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 1 0 0.0 5.0 30.69 5.87 V V
12 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 1 0 0.0 5.0 31.56 5.7 V V
13 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 1 0 0.0 5.0 31.96 5.63 V V
14 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 32.8 5.49 V V
15 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 34.16 5.27 V V
16 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 0 0.0 5.0 34.24 5.26 V V
17 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 34.33 5.24 V V
18 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 1 0 0.0 5.0 34.71 5.19 V V
19 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 35.37 5.09 V V
20 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 0 1 0.0 5.0 35.52 5.07 V V
21 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 0 1 0.0 5.0 35.71 5.04 V V
22 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands 1 0 0.0 5.0 36.24 4.97 V V
23 010016 Marie Wertheimová YF Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.31 4.96 V V
24 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei 1 0 0.0 5.0 36.55 4.92 V V
25 007417 Jana Pošvářová A3Ch Cassie 1 0 0.0 5.0 36.94 4.87 V V
26 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 1 0 0.14 5.14 41.14 4.38 V V
27 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 2 0 0.0 10.0 31.34 5.74 VD VD
28 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 2 0 0.0 10.0 32.47 5.54 VD VD
29 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 36.44 4.94 VD VD
30 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 0 2 0.0 10.0 37.35 4.82 VD VD
31 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 1 1 0.0 10.0 38.41 4.69 VD VD
32 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 1 1 0.81 10.81 41.81 4.31 VD VD
33 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí 0 1 6.41 11.41 47.41 3.8 VD VD
34 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands 2 1 0.0 15.0 34.81 5.17 VD VD
35 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 1 2 0.0 15.0 36.66 4.91 VD VD
36 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 2 1 0.0 15.0 39.15 4.6 VD VD
37 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 2 1 6.99 21.99 47.99 3.75 D D
38 004919 Lenka Donskovová Vanilla Satin Pardál z Asuanu 0 1 22.02 27.02 63.02 2.86 BO BO
39 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 1 0 25.89 30.89 66.89 2.69 BO BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015518 Aneta Kárníková Bastille Strážce palisád DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002020 Lucie Vočadlová Earleen de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001020 Jitka Maroušková Fajn Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Anna Pospíšilová Metaxa Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083216 Kristýna Mildorfová Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015019 Nikola Kubů Gummy Bear The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO