Cz En

Agility LA sobota

  1. Datum: 04. 06. 2011
  2. Závod: Kladno - JAHODOVÝ POHÁR 2011
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 86.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 39.04 4.48 V V
2 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.07 4.99 V V
3 018309 Soňa Burianová Boogy Woogy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 38.05 4.6 V V
4 039108 Dušan Buček Dasty 1 0 0.0 5.0 38.22 4.58 V V
5 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 1 0 0.0 5.0 39.01 4.49 V V
6 049609 Ludmila Bučková Ben 0 1 1.37 6.37 44.37 3.94 VD VD
7 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 1 0 1.54 6.54 44.54 3.93 VD VD
8 013707 Andrea Hanousková Basco z Bengasu 0 1 3.37 8.37 46.37 3.77 VD VD
9 046710 Barbora Tatíčková Drusilla Bohemi Col-Bri 0 1 3.42 8.42 46.42 3.77 VD VD
10 035309 Hana Rajmanová Grisel Red Fox z Černobílých 1 1 0.76 10.76 43.76 4.0 VD VD
11 002608 Věra Mrkvičková Dazzle Trixi z Černobílých 2 0 3.53 13.53 46.53 3.76 VD VD
12 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 37.51 4.67 VD VD
13 042108 Monika Vosyková Maggie May Cinnaberry's 1 1 6.7 16.7 49.7 3.52 D D
14 024310 Lucie Kosánová Amy z Paleolitu 3 1 0.97 20.97 43.97 3.98 D D
15 047910 Martina Mikolášová Goofy 3 1 3.26 23.26 46.26 3.78 D D
16 005905 Věra Kubičková Carina Tradice 2 2 4.3 24.3 47.3 3.7 D D
DIS 008708 Eva Batelková Aida z Kašnického dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034710 Monika Boháčová Lucky Grison of Kim's Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017506 Pavla Dušková A3Ch Amaze by Fate Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033107 Martin Gall Connie z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089109 Martina Jíchová Borgi Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028211 Šárka Kejvalová Ebony Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032711 Magdalena Kolářová Cassy Phoebe Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024511 Věra Kubičková Citta Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068109 Eva Linková Ioric Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029411 Ilona Macáková Danja Lovely Face DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031806 Lucie Náměstková Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Jarošová Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047808 Anna Jarošová Atomic Energy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086909 Lenka Řezníčková A3Ch Ammy Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS