Cz En

AGILITY-S

  1. Datum: 19. 02. 2011
  2. Závod: Kladno - NONSTOP Jahodová párty - large
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 45.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.96 5.3 V V
2 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 39.85 4.92 V V
3 007407 Jitka Krejcárková A3Ch Inachis Io Sol Edo 0 0 0.0 0.0 41.04 4.78 V V
4 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.43 4.51 V V
5 046809 Karel Kurc Acrazia Black Bohemia Willow 0 0 1.22 1.22 46.22 4.24 V V
6 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 39.04 5.02 V V
7 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 0 1 0.0 5.0 40.11 4.89 V V
8 012810 Monika Merklová Adaibi Kham-mi 1 0 0.0 5.0 40.89 4.79 V V
9 049408 Alena Soukupová Eiko Od Čeníčka 0 0 5.34 5.34 50.34 3.89 V V
10 025704 Monika Merklová Axa Ťapka 2 0 0.0 10.0 43.07 4.55 VD VD
11 056310 Erika Poživilová Aramis Věrné srdce 0 1 7.17 12.17 52.17 3.76 VD VD
12 053410 Veronika Machová Janiska Terno z Kamilkové zahrady 0 0 12.66 12.66 57.66 3.4 VD VD
13 084509 Kateřina Volejníková Ginger 1 0 8.26 13.26 53.26 3.68 VD VD
14 087509 Martina Boháčová Bon Voyage Glamour Flying Joy 0 0 17.98 17.98 62.98 3.11 D D
15 001711 Jakub Janda Nely 0 2 10.39 20.39 55.39 3.54 D D
16 006007 Olga Hábová Kim 0 0 21.58 21.58 66.58 2.94 D D
17 017006 Petra Vyplelová Cunningham's White Beast of Prey 2 0 30.96 40.96 75.96 2.58 BO BO
DIS 045409 Petra Vyplelová Egalmoth Aglar Beast of Prey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004305 Renata Mandová A3Ch Alpinka Mondeo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076309 Aneta Pechoušková Hillary Dark Cloud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029109 Radka Valentová Francesko Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004405 Pavel Turzický Claudie Duckie Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005111 Petra Vyplelová A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018010 Lucie Zochová A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038810 Barbora Jiránková Líza DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059710 Andrea Valentová Gadgetka Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS