Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 22. 01. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 022
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.4 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 0 1 0.0 5.0 36.74 3.97
2 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 0 1 0.0 5.0 37.98 3.84
3 017211 Jana Manychová Cargo Haliba 1 0 0.0 5.0 38.6 3.78
4 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 32.88 4.44
5 075511 Michaela Peterková D'Blue Dream Silver Breeze 2 0 0.0 10.0 37.15 3.93
6 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 1 1 0.0 10.0 38.48 3.79
7 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 31.22 4.68
8 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 2 1 0.0 15.0 38.69 3.77
9 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů 3 1 0.0 20.0 42.32 3.45
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046811 Tereza Frumarová Aderyn Z Nefritu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075611 Michaela Peterková Audry Blueberry Od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014511 Kateřina Krausová Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039311 Lucie Břízová Bad Boy Bond Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS