Cz En

Jumping sobota S

  1. Datum: 07. 01. 2012
  2. Závod: Louny - Posilvestrovské skotačení o sněhovou vločku
  3. Rozhodčí: Grygar, Antonín (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 163.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 067609 Jitka Krejcárková Ax-agility Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 32.82 4.97
2 Irena Kempinska Rasheeka AH Indirica 0 0 0.0 0.0 33.36 4.89
3 035704 Monika Šaling A3Ch Vinnie Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 33.63 4.85
4 002207 Milena Vrbová A3Ch Bonnie Fleur Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 34.44 4.73
5 Iwona Kalisz Gracja Obornicki Nornik 0 0 0.0 0.0 34.82 4.68
6 058809 Tomáš Ješke Elita Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 36.11 4.51
7 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 1.37 1.37 39.37 4.14
8 058708 Zuzana Vayhel Charlie 0 0 1.74 1.74 39.74 4.1
9 060010 Iveta Hötzelová Moro z Tichého háje 0 0 2.44 2.44 40.44 4.03
10 025905 Dagmar Červinková A3Ch Max 0 0 3.18 3.18 41.18 3.96
11 013208 Jana Pospíšilová Chloe Čajový lístek 0 0 4.31 4.31 42.31 3.85
12 017307 Jana Fuksová A3Ch Agilee od Křížovské kaple 1 0 0.0 5.0 35.12 4.64
13 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 36.67 4.45
14 032506 Jiřina Dusilová A3Ch Ailyn Evbiar 0 0 5.31 5.31 43.31 3.76
15 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 0 7.34 7.34 45.34 3.6
16 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 0 0 7.55 7.55 45.55 3.58
17 015210 Kateřina Hajšlová Dixi 0 0 8.36 8.36 46.36 3.52
18 025809 Jaroslav Šafařík Max 0 0 8.43 8.43 46.43 3.51
19 043307 Blanka Lauterbachová Terry 0 0 10.3 10.3 48.3 3.37
20 072309 Šárka Hemerová Sendy 0 1 6.98 11.98 44.98 3.62
21 042707 Nicole Vošvrdová Ketty 0 1 8.42 13.42 46.42 3.51
22 043208 Marcela Filippi Amanda Modrá Kopretina 0 0 17.42 17.42 55.42 2.94
23 014611 Lenka Fürstlová Angie z Tomášovy zahrady 0 1 23.42 28.42 61.42 2.65
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070311 Lucie Paulová Boira z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061711 Blanka Komůrková Ubu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008610 Lenka Vošvrdová Angelo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005811 Kateřina Hajšlová Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037311 Martina Hodková Dorothea Raciborski Puch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057210 Martina Hodková Allien Escapade Maulebi Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032607 Jiřina Dusilová Arny z Vrabince DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034711 Kateřina Čapková Pupík z Jimlínského útulku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001509 Leona Koubková Jupík z La-Ni-Lu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075011 Barbora Lahovská Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062811 Marcela Filippi Carinae Bohemia Xsantia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044310 Zuzana Vayhel Winchenzo Vico Olpemi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS