Jumping Squads as Individual

  1. Datum: 04. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 196.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 0 0 0.0 0.0 34.97 5.6 V
2 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 36.66 5.35 V
3 050118 Sára Benešová A3Ch Elly Jay Kawai Kaito 0 0 0.0 0.0 37.9 5.17 V
4 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo 0 0 0.0 0.0 38.37 5.11 V
5 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy 0 0 0.0 0.0 38.52 5.09 V
6 083216 Kristýna Mildorfová Eddie 0 0 0.0 0.0 40.62 4.83 V
7 085817 Julie Karlíková Chilli 0 0 0.0 0.0 41.73 4.7 V
8 079618 Tereza Vaverková Trixie 1 0 0.0 5.0 34.91 5.61 V
9 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 1 0 0.0 5.0 38.33 5.11 V
10 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 38.51 5.09 V
11 001720 Kateřina Mrázková Gwaii Haida Thiwahe 0 1 0.0 5.0 38.87 5.04 V
12 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 39.57 4.95 V
13 009815 Barbora Pyšková A3Ch Pikao Daraskár 1 0 0.0 5.0 40.11 4.89 V
14 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 40.13 4.88 V
15 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 1 0 0.0 5.0 42.86 4.57 V
16 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 0 1 0.0 5.0 43.51 4.5 V
17 026721 Tomáš Malík Conny Na Skalském kopci 1 0 0.0 5.0 44.76 4.38 V
18 023619 Kateřina Háse Tim 1 0 2.42 7.42 51.42 3.81 VD
19 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 1 0 2.94 7.94 51.94 3.77 VD
20 002720 Anna Maroušková Fajn Novterpod 2 0 0.0 10.0 34.45 5.69 VD
21 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 2 0 0.0 10.0 36.37 5.39 VD
22 087316 Nikola Demeterová Gray Fullbuster Anne's Dream 2 0 0.0 10.0 42.91 4.57 VD
23 037020 Petra Sedláková Nesquik Alkyra 1 2 0.0 15.0 45.28 4.33 VD
24 004721 Lucie Hendrychova Akim 0 0 15.0 15.0 64.0 3.06 VD
25 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 1 11.94 16.94 60.94 3.22 D
26 070314 Kateřina Veselá Ellis 0 2 7.83 17.83 56.83 3.45 D
27 093819 Erika Tóthová Fly 5 2 1.85 36.85 50.85 3.85 BO
DIS 072016 Nela Kohoutová Archii DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004021 Ondřej Bulík Easy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034420 Adéla Čermáková Extra Kiwi z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021521 Lucie Šimůnková Dasty Cream Chocolate DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051120 Petra Schartelová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047321 Monika Mikšlová Antti Jussila Grand Jimis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076917 Martina Cibulková Aron Canis Dexter DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074020 Michaela Šubrtová Attention Please Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020421 Petra Sedláková Marsch Mallow Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042320 Denisa Korbářová Delia Dream Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080018 Anna Dušánková Furious Faith Gitaron DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081219 Natálie Mlejnková Albi Jaren DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO