Cz En

Agility L

  1. Datum: 18. 02. 2012
  2. Závod: Mikulov - Podpálavská drkotačka
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 95.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.22 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 39.93 4.03
2 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 43.0 3.74
3 008807 Darja Caletková A3Ch First Krásná louka 0 0 3.87 3.87 53.87 2.99
4 054008 Barbora Mandíková A3Ch Denny 1 0 0.0 5.0 40.71 3.95
5 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 1 0 0.0 5.0 43.13 3.73
6 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 44.38 3.63
7 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 44.4 3.63
8 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall 1 0 0.0 5.0 48.9 3.29
9 042610 Silvie Jasičová Affiza Morrison 1 0 1.51 6.51 51.51 3.13
10 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky 1 1 0.0 10.0 49.51 3.25
11 026310 Pavla Kasálková Any Dreariness Near Future 1 1 0.25 10.25 50.25 3.2
12 013306 Alice Jirásková Black Verlain 1 0 5.28 10.28 55.28 2.91
13 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 1 1.39 16.39 51.39 3.13
14 Machovičová Daniela Ejmy 2 1 6.82 21.82 56.82 2.83
15 Heizer Tomáš Ahmose z Ríše Wa 4 1 0.66 25.66 50.66 3.18
16 006208 Eva Homolková Amarethy Fidelis et Fortis 2 1 12.38 27.38 62.38 2.58
17 032111 Pavlína Dohnalová Ciri Emiel Regis 1 2 14.52 29.52 64.52 2.5
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001310 Tereza Smolová Ariel Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001611 Ivana Prokešová Ace Cassy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060810 Kristýna Stehlíková Akira Cerberi Baskerwille DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081211 Lea Klimešová Excalibur Anunnaki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000107 Kateřina Benešová Porsche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS