Cz En

1.kvalifikace

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 35.69 5.04 V V
2 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 30.92 5.82 V V
3 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 1 0 0.0 5.0 32.8 5.49 V V
4 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 0 0.0 5.0 34.09 5.28 V V
5 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 35.16 5.12 V V
6 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 34.83 5.17 VD VD
7 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 1 0.0 10.0 37.21 4.84 VD VD
8 003316 Michal Kotek Duramman Fitmin 1 1 0.0 10.0 40.86 4.41 VD VD
9 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 2 1 0.0 15.0 32.35 5.56 VD VD
10 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy 2 1 1.59 16.59 46.59 3.86 D D
11 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny 5 1 0.0 30.0 39.06 4.61 BO BO
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025021 Lucie Vočadlová Echo Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055721 Karolína Stránská Bright Star Doreen Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059420 Tereza Čepková Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058720 Jaroslava Nešetřilová Čiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO