Cz En

3.kvalifikace

  1. Datum: 02. 10. 2021
  2. Závod: Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 083418 Irena Kochová Bzuk Edward Plush Berry 0 0 0.0 0.0 31.04 5.8 V V
2 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.33 5.75 V V
3 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 31.75 5.67 V V
4 082714 Lucie Vočadlová A3Ch Hiccup From Let's Border 0 0 0.0 0.0 34.92 5.15 V V
5 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 38.11 4.72 V V
6 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 30.13 5.97 V V
7 051719 Martina Jírová Big Shock Breembark 0 1 0.0 5.0 36.39 4.95 V V
8 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 2 0 0.0 10.0 32.03 5.62 VD VD
9 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 1 0.0 10.0 39.48 4.56 VD VD
10 055721 Karolína Stránská Bright Star Doreen Idolo 2 0 0.0 10.0 42.24 4.26 VD VD
11 058720 Jaroslava Nešetřilová Čiki 0 1 13.63 18.63 58.63 3.07 D D
DIS 065119 Jana Manychová Cookie Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059420 Tereza Čepková Marley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074618 Eva Neumannová Easy Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051119 Otakar Strnad Rebeca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084818 Lýdie Urbanová Ampara Chiannies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025021 Lucie Vočadlová Echo Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO