Cz En

Agility Individual

  1. Datum: 12. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.23 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 44.25 4.97 V V
2 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi 0 0 0.0 0.0 45.25 4.86 V V
3 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 46.18 4.76 V V
4 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 46.53 4.73 V V
5 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 47.45 4.64 V V
6 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 47.48 4.63 V V
7 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat 0 0 0.0 0.0 48.36 4.55 V V
8 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 48.51 4.54 V V
9 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 48.92 4.5 V V
10 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 49.22 4.47 V V
11 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 49.48 4.45 V V
12 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 49.59 4.44 V V
13 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 50.89 4.32 V V
14 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 51.96 4.23 V V
15 005319 Veronika Gavlasová Albert z Černova 0 0 0.67 0.67 52.67 4.18 V V
16 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin 0 0 3.35 3.35 55.35 3.97 V V
17 039418 Tereza Najmanová Roxy 0 0 4.56 4.56 56.56 3.89 V V
18 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 43.48 5.06 V V
18 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 0 0.0 5.0 43.48 5.06 V V
20 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 46.32 4.75 V V
21 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia 1 0 0.0 5.0 46.47 4.73 V V
22 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 1 0 0.0 5.0 46.48 4.73 V V
23 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 46.55 4.73 V V
24 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental 1 0 0.0 5.0 47.4 4.64 V V
25 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři 1 0 0.0 5.0 47.48 4.63 V V
26 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 48.13 4.57 V V
27 093514 Tereza Loučná A3Ch Gina 1 0 0.0 5.0 48.85 4.5 V V
28 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee 0 1 0.0 5.0 49.05 4.49 V V
29 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 1 0 0.0 5.0 50.7 4.34 V V
30 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal 1 0 1.31 6.31 53.31 4.13 VD VD
31 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 1.46 6.46 53.46 4.12 VD VD
32 074917 Hana Šedivá Ziggy 2 0 0.0 10.0 43.09 5.11 VD VD
33 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 2 0 0.0 10.0 43.43 5.07 VD VD
34 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 2 0 0.0 10.0 50.18 4.38 VD VD
35 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 1 0.0 10.0 51.7 4.26 VD VD
36 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 1 1.26 11.26 53.26 4.13 VD VD
37 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony 2 0 5.62 15.62 57.62 3.82 VD VD
38 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši 0 2 18.67 28.67 70.67 3.11 BO BO
39 006019 Kateřina Marešová Bleky 1 2 17.7 32.7 69.7 3.16 BO BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000518 František Dušek A3Ch Connie Cher Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003812 Simona Zajková A3Ch Donald DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO