Agility Individual

  1. Datum: 12. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.58 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 38.01 5.79 V
2 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy 0 0 0.0 0.0 40.81 5.39 V
3 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 41.24 5.33 V
4 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 41.74 5.27 V
5 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 42.29 5.2 V
6 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 43.14 5.1 V
7 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 43.41 5.07 V
8 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 44.63 4.93 V
9 015718 Aneta Jiráčková A3Ch Daisy 0 0 0.0 0.0 44.66 4.93 V
10 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 0 0 0.0 0.0 46.28 4.75 V
11 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 0 0 0.0 0.0 47.89 4.59 V
12 001216 Zuzana Juřičková Dragonnier Gitaron 0 0 0.99 0.99 48.99 4.49 V
13 042315 Lenka Kabátová A3Ch Afrodita Love from Tatras 0 0 1.29 1.29 49.29 4.46 V
14 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 39.37 5.59 V
15 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.99 5.5 V
16 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 1 0 0.0 5.0 40.97 5.37 V
17 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 41.2 5.34 V
17 026717 Monika Prokopová Aglaia Bajlo 1 0 0.0 5.0 41.2 5.34 V
19 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 41.39 5.32 V
20 051719 Martina Jírová A3Ch Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 41.63 5.28 V
21 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 41.92 5.25 V
22 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 0 0.0 5.0 41.98 5.24 V
23 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 1 0 0.0 5.0 42.33 5.2 V
24 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 1 0 0.0 5.0 42.51 5.18 V
25 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 1 0 0.0 5.0 42.6 5.16 V
26 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 1 0.0 5.0 42.77 5.14 V
27 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 1 0 0.0 5.0 44.01 5.0 V
27 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 44.01 5.0 V
29 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 1 0.0 5.0 45.09 4.88 V
30 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 47.62 4.62 V
31 096915 Pavlína Doležalová A3Ch Ida Emean Emiel Regis 1 0 0.73 5.73 48.73 4.51 V
32 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela 0 1 1.49 6.49 49.49 4.45 VD
33 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 1 0 2.29 7.29 50.29 4.37 VD
34 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 1 0 2.34 7.34 50.34 4.37 VD
35 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra 1 0 2.39 7.39 50.39 4.37 VD
36 050919 Andrea Kuchařová Sherly 1 0 3.82 8.82 51.82 4.25 VD
37 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 2 0 0.0 10.0 41.58 5.29 VD
38 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 2 0 0.0 10.0 43.53 5.05 VD
39 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 44.97 4.89 VD
40 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 1 1 0.0 10.0 45.06 4.88 VD
41 Daniel Martinček Cid Queen of Garden - "Cid" 1 1 0.0 10.0 45.48 4.84 VD
42 047317 Aneta Řeháková A3Ch Berezi Z Nefritu 2 0 0.0 10.0 45.58 4.83 VD
43 025417 Adéla Jarešová Kelly Klementine Hafkins 1 0 5.0 10.0 53.0 4.15 VD
44 085117 Ivana Ondrušová Bellis Wallachian Flower 1 1 0.72 10.72 48.72 4.52 VD
45 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie 2 0 1.01 11.01 49.01 4.49 VD
46 059719 Kateřina Benešová Sophie 2 0 2.34 12.34 50.34 4.37 VD
47 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 3 0 0.0 15.0 45.16 4.87 VD
48 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 2 1 0.0 15.0 46.35 4.75 VD
49 041414 Barbora Čechlovská A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 5.22 15.22 53.22 4.13 VD
50 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 3 0 0.75 15.75 48.75 4.51 VD
51 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara 1 1 7.62 17.62 55.62 3.96 D
52 078619 Laura Michalčíková Collin Mersey border collies 3 0 11.03 26.03 59.03 3.73 BO
53 085018 Robin Solanský Caesar 5 1 2.91 32.91 50.91 4.32 BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018817 Radim Knapek Blanché Balance Herding Devils DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071017 Zuzana Sequensová Drum'n'Bass Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083319 Aneta Grygarová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043218 Gabriela Řehořová Elly DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063617 Anna Pouč Air-Tex Verline DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036816 Veronika Kučeriková Hopsinka Zara z Dančí louky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Daniela Martinčeková Butch Wallachian Flower - "Butch" DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000420 Aneta Indráková Aymee Derby Veselý ocas DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038617 Vladimíra Čištínová A3Ch Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046119 Barbora Kaňová Cácorka Asbrete DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO