Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 11. 09. 2021
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 107.0 s
  7. Délka: 214.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 39.26 5.45 V V
2 056818 Markéta Zavadilová Una Unica Koryfej 0 0 0.0 0.0 41.72 5.13 V V
3 057417 Martina Zelinková A3Ch Cyril Jet Bat 0 0 0.0 0.0 42.82 5.0 V V
4 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 43.76 4.89 V V
5 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 44.94 4.76 V V
6 027614 Gabriela Hroteková Agira z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 45.05 4.75 V V
7 093514 Tereza Loučná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 45.39 4.71 V V
8 030915 Jana Štefková Jenny 0 0 0.0 0.0 46.16 4.64 V V
9 063717 Ingrid Šefčíková A3Ch Akira Duhový sen 0 0 0.0 0.0 46.26 4.63 V V
10 076017 Marcel Funiok A3Ch Edra Adia Avi 0 0 0.0 0.0 46.87 4.57 V V
11 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 49.06 4.36 V V
12 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 0 0 1.54 1.54 53.54 4.0 V V
13 000518 František Dušek A3Ch Connie Cher Gold z Vesničky u hranic 0 0 4.56 4.56 56.56 3.78 V V
14 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 40.17 5.33 V V
15 069716 Jesika Jurečková A3Ch Uni Katy Perla z Polabí 1 0 0.0 5.0 41.11 5.21 V V
16 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 1 0 0.0 5.0 42.24 5.07 V V
17 070016 Lucie Jeřábková Amazing Jessamine Erya's Elita 1 0 0.0 5.0 44.58 4.8 V V
18 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 1 0.0 5.0 46.11 4.64 V V
19 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 47.35 4.52 V V
20 039716 Jana Jourová A3Ch Umpalumpa 0 1 0.0 5.0 47.74 4.48 V V
21 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 1 0.0 5.0 47.8 4.48 V V
22 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 0.0 5.0 48.37 4.42 V V
23 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp 0 1 0.0 5.0 48.63 4.4 V V
24 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 1 0 0.0 5.0 48.71 4.39 V V
25 027715 Vladimíra Omelková Gorda Moravské srdce 0 1 0.38 5.38 52.38 4.09 V V
26 078318 Hana Hrdličková Casiopea Lék na duši 0 0 8.78 8.78 60.78 3.52 VD VD
27 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra 2 0 0.0 10.0 43.2 4.95 VD VD
28 038718 Petra Vydrová Crazy Chita Aura Fantasia 1 1 0.0 10.0 43.96 4.87 VD VD
29 000118 Kateřina Plichtová A3Ch Cenzie Černý Křišťál 1 1 0.0 10.0 45.19 4.74 VD VD
30 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 1 0.0 10.0 46.58 4.59 VD VD
31 001320 Jana Šedivá Patrica Romy's Choco 2 0 0.0 10.0 46.99 4.55 VD VD
32 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil 1 1 0.0 10.0 47.74 4.48 VD VD
33 028619 Hana Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental 1 1 0.0 10.0 47.91 4.47 VD VD
34 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 1 1 0.0 10.0 49.24 4.35 VD VD
35 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee 1 2 0.0 15.0 47.85 4.47 VD VD
36 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 2 1 0.0 15.0 47.86 4.47 VD VD
37 005420 Lenka Svaková Ikey Black Malá Magura 1 2 0.0 15.0 48.57 4.41 VD VD
38 018117 Eva Panáčová Bathory z Faustovy zahrádky 1 1 6.34 16.34 58.34 3.67 D D
39 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 1 2 1.72 16.72 53.72 3.98 D D
40 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 1 1 7.97 17.97 59.97 3.57 D D
41 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 2 1 4.4 19.4 56.4 3.79 D D
DIS 038618 Pavla Vydrová Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008517 Hana Ampapová Benjamín Grácie Tři DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035719 Petr Andrýs CAMILLO Bambabibi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015318 Denisa Sommerová Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005319 Veronika Gavlasová Albert z Černova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035215 Hana Šedivá A3Ch Zooty Zulu Libami DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078020 Alena Frimmelová Azizi od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková A3Ch Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062817 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Ctirad Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková A3Ch Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006019 Kateřina Marešová Bleky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036616 Vladislav Kubica A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084916 Jana Trojková Freesha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063119 Martina Chytilová Daiquiri Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000218 Adéla Havlíková A3Ch Porsche von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074917 Hana Šedivá Ziggy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031717 Eva Trtková Fantastica Lararony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022719 Jitka Klozová Yzanne Rebelka z Roznetu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013817 Petra Cyroňová Famous Francis Black Bubble DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO