Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 26. 02. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 023
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.27 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.02 4.69
2 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 0 0 0.0 0.0 40.59 4.51
3 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.0 0.0 41.88 4.37
4 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 42.04 4.35
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 42.29 4.33
6 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 0 0.0 0.0 49.85 3.67
7 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 53.14 3.44
8 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 40.95 4.47
9 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 1 1 0.0 10.0 46.45 3.94
10 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 1 0.0 10.0 52.81 3.47
11 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 2 0 0.0 10.0 52.86 3.46
12 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde 3 0 0.0 15.0 42.96 4.26
13 078811 Martina Koucká Angelina Verona Sunrise 1 1 7.66 17.66 63.66 2.87
14 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 3 1 0.0 20.0 48.01 3.81
15 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu 5 0 0.0 25.0 48.89 3.74
16 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 6 0 0.0 30.0 43.81 4.18
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023609 Nikol Netíková Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Gerda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzana Vetráková Splašená Tánička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037305 Eva Neumannová Bobeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS