Cz En

Ne-Jumping L

  1. Datum: 26. 02. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 023
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 156.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 29.8 5.23
2 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 30.95 5.04
3 089909 Eva Linková A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.49 4.95
4 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 31.88 4.89
5 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 31.97 4.88
6 009906 Markéta Lhotecká Carlos od Dlouhé Stezky 0 0 0.0 0.0 34.13 4.57
7 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.3 5.15
8 Zuzana Vetráková Gerda 1 0 0.0 5.0 32.07 4.86
9 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 1 0 0.0 5.0 33.28 4.69
10 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 33.39 4.67
11 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 1 0.0 5.0 35.55 4.39
12 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud 1 0 0.0 5.0 36.56 4.27
13 079011 Markéta Lhotecká Issac Nobby Rock 0 1 0.0 5.0 40.35 3.87
14 065409 Barbora Špatná Barnabáš Černá luna 0 1 2.25 7.25 43.25 3.61
15 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 0 1 2.64 7.64 43.64 3.57
16 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 1 0.0 10.0 32.92 4.74
17 Zuzana Vetráková Splašená Tánička 2 0 0.0 10.0 33.49 4.66
18 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 36.97 4.22
19 030708 Veronika Chadimová Wiky 2 1 0.0 15.0 36.32 4.3
20 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka 1 1 7.33 17.33 48.33 3.23
21 019009 Bořivoj Šimek Ange White Face Gasko Prim 1 2 5.66 20.66 46.66 3.34
22 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 7 0 0.0 35.0 35.38 4.41
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078811 Martina Koucká Angelina Verona Sunrise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023609 Nikol Netíková Anny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048111 Veronika Zezulková Afro Daisynina dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012809 Anna Janská Come Back Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033109 Zuzana Morávková Abby z Temného Hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063309 Michaela Nováková Foolish Bree Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS