Cz En

Dědovo agility S

  1. Datum: 11. 03. 2012
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník)
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.69 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 41.79 4.5
2 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 42.0 4.48
3 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 44.14 4.26
4 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 0 0 0.0 0.0 50.48 3.72
5 009111 Martina Šoltýsová Rasty 0 0 3.35 3.35 54.35 3.46
6 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie 0 0 4.89 4.89 55.89 3.36
7 041210 Šárka Honnerová Max 0 0 4.92 4.92 55.92 3.36
8 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 0 1 0.0 5.0 48.33 3.89
9 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 1 0 0.0 5.0 49.75 3.78
10 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 9.37 9.37 60.37 3.11
11 048811 Markéta Hrdá Meggi Talovín 0 0 15.81 15.81 66.81 2.81
12 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY 0 2 7.35 17.35 58.35 3.22
13 001008 Jana Vydrová Kenny 0 1 17.05 22.05 68.05 2.76
14 015110 Lucie Vaňková Megie 1 0 20.49 25.49 71.49 2.63
15 010311 Aneta Mázlová Mike Brilliant Bohemia 1 1 16.27 26.27 67.27 2.79
16 018612 Pavlína Broulíková Tobby 2 1 16.3 31.3 67.3 2.79
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072811 Iveta Martínková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072611 Veronika Šedová Dorote od Andulky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077111 Martina Vejlupková Maličká DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061111 Eliška Hanušová Rufus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064511 Vendula Vejražková Art Good Breeding DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089309 Jana Vydrová Eragon Pískovec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060608 Andrea Písaříková Jasper DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031105 Alena Podrazká Bandy Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033810 Pavlína Marková Clark Black Falaksa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008109 Radomíra Kopecká Darling Daphne Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS