Cz En

Dědův jumping S

  1. Datum: 11. 03. 2012
  2. Závod: Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze (3. ročník)
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 76.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 064511 Vendula Vejražková Art Good Breeding 0 0 0.0 0.0 30.6 5.36
2 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 0 0 0.0 0.0 32.45 5.05
3 033506 Lucie Dušková A3Ch Lili z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 33.29 4.93
4 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu 0 0 0.0 0.0 35.6 4.61
5 060608 Andrea Písaříková Jasper 0 0 0.0 0.0 37.28 4.4
6 025310 Kateřina Hadová Daphne Quod Bonum 0 0 0.0 0.0 37.69 4.35
7 061111 Eliška Hanušová Rufus 0 0 0.0 0.0 38.34 4.28
8 022808 Karolina Šonská Mini 0 0 2.52 2.52 44.52 3.68
9 018612 Pavlína Broulíková Tobby 0 0 3.74 3.74 45.74 3.59
10 007309 Hana Kašpárková Kelly Od Akátové Stezky 1 0 0.0 5.0 38.02 4.31
11 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 1 0 0.0 5.0 38.29 4.28
12 001008 Jana Vydrová Kenny 0 0 6.29 6.29 48.29 3.4
13 015110 Lucie Vaňková Megie 0 0 7.43 7.43 49.43 3.32
14 041210 Šárka Honnerová Max 1 1 6.9 16.9 48.9 3.35
15 008109 Radomíra Kopecká Darling Daphne Tennant 0 1 19.64 24.64 61.64 2.66
DIS 066011 Miroslav Lukeš Chane Golden Baby Radeto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072811 Iveta Martínková Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066611 Alena Podrazká Lucifer od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072611 Veronika Šedová Dorote od Andulky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077111 Martina Vejlupková Maličká DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048811 Markéta Hrdá Meggi Talovín DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033810 Pavlína Marková Clark Black Falaksa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009111 Martina Šoltýsová Rasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007511 Jindra Trnovcová ON THE DOT BOHEMIA TIMOTHY DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089309 Jana Vydrová Eragon Pískovec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010311 Aneta Mázlová Mike Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031105 Alena Podrazká Bandy Rudolfovská skála DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007205 Jana Ulrichová A3Ch Qineti z Dixie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS