Cz En

So_agility L

  1. Datum: 17. 03. 2012
  2. Závod: Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.44 5.11
2 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 0 0 0.0 0.0 35.49 4.96
3 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 0 0 0.0 0.0 36.25 4.86
4 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 38.36 4.59
5 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 39.71 4.43
6 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 40.61 4.33
7 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp 0 0 0.0 0.0 40.7 4.32
8 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.25 4.99
9 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 37.59 4.68
10 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 39.25 4.48
11 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 1 0.0 5.0 44.06 3.99
12 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 1 0 0.0 5.0 44.53 3.95
13 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 45.63 3.86
14 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 0 0.03 5.03 46.03 3.82
15 059808 Hana Kolářová Jasper 0 1 1.08 6.08 47.08 3.74
16 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 1 1.42 6.42 47.42 3.71
17 042708 Martina Gilarová Awelyn Ze Škvárovny 1 0 2.46 7.46 48.46 3.63
18 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 0 1 3.23 8.23 49.23 3.58
19 065111 Aneta Vondrovicová Chicko 1 1 1.42 11.42 47.42 3.71
20 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 1 0.0 15.0 40.0 4.4
21 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 0 1 11.34 16.34 57.34 3.07
22 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant 0 2 14.0 24.0 60.0 2.93
23 050311 Markéta Němcová Nermyš 1 2 13.09 28.09 59.09 2.98
24 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling 2 2 10.54 30.54 56.54 3.11
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022211 Dagmar Stehlíková Nelly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033111 Hana Polcarová Cira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011212 Martin Švec I'm Best Star Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078611 Tomáš Džugan Janek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 124500 Hana Kopalová Čokoláda od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011312 Martina Švecová Koral Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS