Cz En

So_jumping L

  1. Datum: 17. 03. 2012
  2. Závod: Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 33.0 4.88
2 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 33.0 4.88
3 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 0 1 0.0 5.0 34.34 4.69
4 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 0 1 0.0 5.0 37.59 4.28
5 059808 Hana Kolářová Jasper 0 1 1.63 6.63 42.63 3.78
6 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 1 1 0.0 10.0 36.83 4.37
7 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s 1 1 0.0 10.0 36.85 4.37
8 050311 Markéta Němcová Nermyš 0 1 7.21 12.21 48.21 3.34
9 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové 1 1 2.64 12.64 43.64 3.69
10 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze 3 0 0.0 15.0 36.08 4.46
11 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 1 2 0.0 15.0 39.0 4.13
12 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 2 1 0.0 15.0 39.74 4.05
13 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 2 0.0 15.0 40.37 3.99
14 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 3 0 1.64 16.64 42.64 3.78
15 042708 Martina Gilarová Awelyn Ze Škvárovny 0 2 8.14 18.14 49.14 3.28
16 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien 4 0 0.0 20.0 37.2 4.33
17 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 1 2 10.7 25.7 51.7 3.11
18 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 5 1 0.0 30.0 37.4 4.3
19 078611 Tomáš Džugan Janek Fitmin 6 1 0.0 35.0 40.06 4.02
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033111 Hana Polcarová Cira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020411 Blanka Krumposová Jordy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011312 Martina Švecová Koral Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 124500 Hana Kopalová Čokoláda od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011212 Martin Švec I'm Best Star Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062911 Barbora Hinnerová Maggie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS