Cz En

Ne_jumping L

  1. Datum: 18. 03. 2012
  2. Závod: Domažlice - Horšovský týn - O Kozinův čakan
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 149.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.26 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026011 Jiří Kříž Flying Phoenix Xapatán 0 0 0.0 0.0 30.28 4.92
2 033607 Veronika Budková Dandy Dab z Černobílých 0 0 0.0 0.0 32.99 4.52
3 041011 Andrea Špirhanzlová Shegy Taien 0 0 0.0 0.0 33.54 4.44
4 059808 Hana Kolářová Jasper 0 0 0.45 0.45 35.45 4.2
5 002708 Veronika Dudková Honey Cookie Fitmin 1 0 0.0 5.0 30.55 4.88
6 053110 Iveta Hötzelová Melody Foxy Fox 1 0 0.0 5.0 32.43 4.59
7 124500 Hana Kopalová Čokoláda od Emy Destinové 1 0 1.37 6.37 36.37 4.1
8 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 29.27 5.09
9 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 2 0 0.0 10.0 31.88 4.67
10 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 1 0.0 10.0 33.57 4.44
11 083309 Simona Sterlyová Aylla Pilsner 0 0 11.17 11.17 46.17 3.23
12 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 31.06 4.8
13 077511 Nikola Rašplová Daysi Aibara 1 1 5.81 15.81 40.81 3.65
14 042708 Martina Gilarová Awelyn Ze Škvárovny 0 1 11.0 16.0 46.0 3.24
15 012710 Jan Odvody Engie Bodie Eciloten 0 1 11.48 16.48 46.48 3.21
16 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional 5 0 0.0 25.0 29.01 5.14
17 022211 Dagmar Stehlíková Nelly 1 1 17.75 27.75 52.75 2.82
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085111 Hana Slachová Future for You Great Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033111 Hana Polcarová Cira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014910 Pavla Hejtmánková Fire and Ice Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025909 Ilona Petrušková Delikatesa Nirreterrit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084111 Olga Hábová Jimmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011210 Veronika Budková Bina Bartova Lípa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013711 Nikol Hortová Black Fiendish Fairy Skovfarmen´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019109 Zdeněk Straka A3Ch Dy-no-mite Silver Breeze DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011112 Hana Kopalová Lentilka Od Emy Destinové DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004311 Jaroslav Vakeš BARK Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065111 Aneta Vondrovicová Chicko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078611 Tomáš Džugan Janek Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050311 Markéta Němcová Nermyš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011312 Martina Švecová Koral Fallcat Prosto Chudo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS