Agility II 600

  1. Datum: 22. 01. 2022
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na WAO
  3. Rozhodčí: Dostál, Petr (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 223.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.29 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.45 5.95 V
2 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 40.19 5.55 V
3 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia 0 0 0.0 0.0 41.76 5.34 V
4 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 0 0 0.0 0.0 42.37 5.26 V
5 007021 Michaela Koucká Bibbien Strambery 0 0 0.0 0.0 48.07 4.64 V
6 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 37.39 5.96 V
7 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 1 0 0.0 5.0 37.64 5.92 V
8 065917 Vladimír Macura Meggie 1 0 0.0 5.0 40.26 5.54 V
9 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 40.83 5.46 V
10 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 42.12 5.29 V
11 079618 Tereza Vaverková Trixie 1 0 0.0 5.0 43.28 5.15 V
12 089319 Lucie Kolaříková Arty Od Lomu Leštinka 1 0 0.0 5.0 44.73 4.99 V
13 051116 Marcel Funiok Boumba Bek Moravia Masai Mara 2 0 0.0 10.0 41.94 5.32 VD
14 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 2 1 0.0 15.0 43.38 5.14 VD
15 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 3 1 0.0 20.0 50.22 4.44 D
16 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 20.48 20.48 72.48 3.08 D
DIS 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039118 Michaela Koucká A3Ch Cimrman Rafrabela DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055619 Marie Šikýřová Toffi DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000516 Adéla Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038617 Vladimíra Čištínová A3Ch Elly Jay Kawai Kaito DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085018 Robin Solanský Caesar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO