Cz En

Czech Imp Jump Large

  1. Datum: 05. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 49.0 s
  7. Délka: 122.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 21.51 5.67 V V
2 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 22.65 5.39 V V
3 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.79 5.35 V V
4 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp 0 0 0.0 0.0 22.87 5.33 V V
5 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 23.32 5.23 V V
6 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 23.52 5.19 V V
7 080520 Ondřej Rambousek Barracuda Velox Crur 0 0 0.0 0.0 24.18 5.05 V V
8 028820 Anna Rybová Goji the Great 1 0 0.0 5.0 23.07 5.29 V V
9 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 23.53 5.18 V V
10 047117 Ondřej Rambousek Amnesty International World of Matrix 1 0 0.0 5.0 23.97 5.09 V V
11 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 0 1 0.0 5.0 27.6 4.42 V V
12 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T 2 0 2.13 12.13 30.13 4.05 VD VD
13 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 1 1 4.29 14.29 32.29 3.78 VD VD
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083321 Julie Říhová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076019 Martina Vyhlídková Amundsen Elentudas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029521 Barbora Bouchalová Barney De Bumerin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO