Agility 1 - Large

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 22.48 5.96 V
2 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 22.64 5.92 V
3 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 23.38 5.73 V
4 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 0 0 0.0 0.0 23.47 5.71 V
5 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 23.62 5.67 V
5 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 23.62 5.67 V
7 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 23.95 5.59 V
8 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 23.99 5.59 V
9 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 24.3 5.51 V
10 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 0 0.0 0.0 24.43 5.49 V
11 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 0 0.0 0.0 27.25 4.92 V
12 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 27.72 4.83 V
13 004621 Věra Janatová Kikin 0 0 0.0 0.0 27.97 4.79 V
14 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 0 0 0.0 0.0 28.91 4.64 V
15 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 23.56 5.69 V
16 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 23.6 5.68 V
17 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 24.08 5.56 V
18 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 1 0 0.0 5.0 25.43 5.27 V
19 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.0 5.0 26.33 5.09 V
20 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 1 0 0.0 5.0 26.89 4.98 V
21 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 27.43 4.89 V
22 062821 Kristýna Malá Beky 0 1 0.0 5.0 28.41 4.72 V
23 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld 1 0 0.0 5.0 31.98 4.19 V
24 078420 Gabriela Zachová Chaos Aussieland 1 0 0.0 5.0 32.59 4.11 V
25 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 0 0.74 5.74 33.74 3.97 V
26 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 0 0.0 10.0 24.45 5.48 VD
27 035519 Petra Pekařová Willy 2 0 0.0 10.0 28.77 4.66 VD
28 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu 0 2 0.0 10.0 30.22 4.43 VD
29 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant 0 2 0.0 10.0 30.93 4.33 VD
30 054920 Nikol Hortová Bíba 0 2 0.22 10.22 33.22 4.03 VD
31 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair 3 0 0.0 15.0 23.34 5.74 VD
32 000117 Věra Janatová Rony 2 1 1.83 16.83 34.83 3.85 D
33 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s 1 0 12.53 17.53 45.53 2.94 D
34 038720 Denisa Jedličková Amazing Grace Dream of joy 3 1 6.31 26.31 39.31 3.41 BO
35 035219 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli 2 2 13.84 33.84 46.84 2.86 BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069018 patricia ševčíková Emet černý diamant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040221 Radka Bošková B-free Buzz Deer's woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051519 Alena Ondřejová Beruška Cor de Montes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO