Cz En

Jumping 1 - Large

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 21.72 5.99 V V
2 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 22.25 5.84 V V
3 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 22.38 5.81 V V
4 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 22.49 5.78 V V
5 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu 0 0 0.0 0.0 22.65 5.74 V V
6 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 0 0 0.0 0.0 23.43 5.55 V V
7 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 0 0 0.0 0.0 23.55 5.52 V V
8 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 23.56 5.52 V V
9 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 0 0.0 0.0 23.74 5.48 V V
10 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 24.59 5.29 V V
11 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 24.8 5.24 V V
12 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 0 0.0 0.0 24.88 5.23 V V
13 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 0 0.0 0.0 25.48 5.1 V V
14 035519 Petra Pekařová Willy 0 0 0.0 0.0 25.81 5.04 V V
15 035219 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli 0 0 3.84 3.84 31.84 4.08 V V
16 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 21.82 5.96 V V
17 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 1 0.0 5.0 26.29 4.94 V V
18 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 1 0.0 5.0 27.2 4.78 V V
19 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 1 0 0.41 5.41 28.41 4.58 V V
20 021218 Aneta Grygarová Escape to Dream Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 24.42 5.32 VD VD
21 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 1 1 0.0 10.0 26.67 4.87 VD VD
22 054920 Nikol Hortová Bíba 1 1 0.0 10.0 27.68 4.7 VD VD
23 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 1 1 0.53 10.53 28.53 4.56 VD VD
24 069018 patricia ševčíková Emet černý diamant 1 0 5.96 10.96 33.96 3.83 VD VD
25 000117 Věra Janatová Rony 1 1 1.46 11.46 29.46 4.41 VD VD
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038720 Denisa Jedličková Amazing Grace Dream of joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040221 Radka Bošková B-free Buzz Deer's woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078420 Gabriela Zachová Chaos Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004621 Věra Janatová Kikin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051519 Alena Ondřejová Beruška Cor de Montes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO