Jumping 2 - Large

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 0 0 0.0 0.0 21.32 6.1 V
2 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil 0 0 0.0 0.0 21.65 6.0 V
3 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 21.88 5.94 V
4 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 21.93 5.93 V
5 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 21.97 5.92 V
6 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 21.99 5.91 V
7 090215 Jana Haberzettlová A3Ch Ainii Ninuland 0 0 0.0 0.0 22.44 5.79 V
8 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 0 0 0.0 0.0 22.73 5.72 V
9 014717 Jana Fuksová Grizly Ayky 0 0 0.0 0.0 23.47 5.54 V
10 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 0 0.0 0.0 23.48 5.54 V
11 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 0 0 0.0 0.0 23.53 5.52 V
12 000020 Kamila Pilnáčková Hero Czech Imp 0 0 0.0 0.0 23.6 5.51 V
13 006920 Sára Tupá Nero Olívie od Ivanského jezera 0 0 0.0 0.0 25.64 5.07 V
14 035321 Veronika Houžvičková Orka Siti z Tismenic 0 0 0.0 0.0 26.01 5.0 V
15 038720 Denisa Jedličková Amazing Grace Dream of joy 0 0 1.53 1.53 29.53 4.4 V
16 035219 Štěpánka Veselá Deo-Ghreine Grad Soroli 0 0 4.48 4.48 32.48 4.0 V
17 002420 Erik Řehola Oh such a Scandal Tooralie’s 0 0 4.53 4.53 32.53 4.0 V
18 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 1 0 0.0 5.0 21.64 6.01 V
19 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force 1 0 0.0 5.0 21.66 6.0 V
20 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 1 0 0.0 5.0 22.0 5.91 V
21 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 0 1 0.0 5.0 24.76 5.25 V
22 088019 Adéla Havlíčková Nilsa Petit Jerloust of My Queen 0 1 0.0 5.0 27.86 4.67 V
23 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 0 1 0.09 5.09 28.09 4.63 V
24 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 0 3.09 8.09 31.09 4.18 VD
25 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 3.15 8.15 31.15 4.17 VD
26 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 0 2 3.71 13.71 31.71 4.1 VD
27 054920 Nikol Hortová Bíba 1 1 3.88 13.88 31.88 4.08 VD
28 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras 0 2 6.15 16.15 34.15 3.81 D
29 016519 Rostislav Novotný Brian Valkar 1 1 7.63 17.63 35.63 3.65 D
30 090717 Jan Krejčí Yuma´s Yuppi vom Dänishen Wohld 0 2 11.55 21.55 39.55 3.29 D
DIS 042121 Karel Kurc Go for Future Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069018 patricia ševčíková Emet černý diamant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040221 Radka Bošková B-free Buzz Deer's woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078420 Gabriela Zachová Chaos Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004621 Věra Janatová Kikin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035519 Petra Pekařová Willy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001220 Eva Roušalová Halley z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000117 Věra Janatová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027219 Hana Kejzlarová Heavy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051519 Alena Ondřejová Beruška Cor de Montes DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO