Agility 2 - Small

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 134.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.06 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 24.25 5.53 V
2 073518 Denisa Lajmarová Game over Norník 0 0 0.0 0.0 25.39 5.28 V
3 022719 Jitka Klozová A3Ch Yzanne Rebelka z Roznetu 0 0 0.0 0.0 26.32 5.09 V
4 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 27.33 4.9 V
5 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 0 0.0 0.0 27.4 4.89 V
6 093514 Tereza Koláčná A3Ch Gina 0 0 0.0 0.0 28.59 4.69 V
7 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 2.07 2.07 35.07 3.82 V
8 062917 Alena Divišová Good Girl Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 25.14 5.33 V
9 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia 0 1 0.0 5.0 28.79 4.65 V
10 077719 Petra Hamšíková Atalia Always Smiling Cheek 1 0 0.0 5.0 31.46 4.26 V
11 039418 Tereza Najmanová Roxy 1 0 0.0 5.0 31.65 4.23 V
12 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 0 1 0.0 5.0 32.83 4.08 V
13 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 32.86 4.08 V
14 056214 Magdalena Rosolová Betty 0 0 8.43 8.43 41.43 3.23 VD
15 040719 Denisa Dočekalová Jack 2 0 0.0 10.0 28.78 4.66 VD
16 011919 Dana Humpolcová Hygge Dai Muratori 1 1 2.67 12.67 35.67 3.76 VD
17 045321 Laura Fuxová Sidney Nový krystal 1 1 9.64 19.64 42.64 3.14 D
18 035417 Luba Strouhová Cecílie Eliška z Kamenické tvrze 3 0 8.91 23.91 41.91 3.2 D
DIS 051821 Eliška Sovadinová Hermiona DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054520 Anna Koláčná Unika Přeloučská Pečeť DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012920 Eva Hledíková Blackberry Jaypeez DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085019 Lenka Šilhanová Athéna Czech Paradise Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033521 Jana Cerny Xia Sofia Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024621 Jindřich Vydra Black Narcissa Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074820 Zuzana Sobková Dafnis Corona Borealis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020020 Edita Sedláčková Tamara Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046020 Barbora Halotová Afrodithes Diamond Silky Dafnee DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017719 Veronika Nehybová Black Celebration Ultra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077918 Erik Řehola A3Ch Baccara Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056620 Pavla Marková Bond Dee Ebigeil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065017 Zuzana Sobková Albína Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO