Cz En

So- LA2

  1. Datum: 24. 03. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 024
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 78.0 s
  7. Délka: 159.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 19
  11. Postupová rychlost: 3.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 33.5 4.75 V V
2 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 34.35 4.63 V V
3 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 35.2 4.52 V V
4 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka 0 0 0.0 0.0 37.83 4.2 V V
5 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 39.92 3.98 V V
6 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 0 0.0 0.0 45.24 3.51 V V
7 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 36.07 4.41 V V
8 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 36.15 4.4 V V
9 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 1 0 0.0 5.0 37.35 4.26 V V
10 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 1 0 0.0 5.0 38.77 4.1 V V
11 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar 2 0 4.68 14.68 52.68 3.02 VD VD
12 006709 Klára Manychová Banny Norje 2 1 0.0 15.0 41.51 3.83 VD VD
13 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp 0 2 8.68 18.68 56.68 2.81 D D
14 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 4 0 0.0 20.0 42.43 3.75 D D
DIS 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051709 Dita Korcová Elfie Drapa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020312 Dita Korcová František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO