Cz En

So-Agility L

  1. Datum: 24. 03. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 024
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.42 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 32.99 4.97
2 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 35.67 4.6
3 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 36.59 4.48
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 36.73 4.47
5 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 36.9 4.44
6 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.59 4.36
7 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 37.91 4.33
8 010006 Stanislav Nehyba Energetic Speed Black Chevers 0 0 0.0 0.0 38.81 4.23
9 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 0 0.0 0.0 39.61 4.14
10 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 0 0 0.0 0.0 41.77 3.93
11 038110 Martina Novotná Dongo Dynamic Aibara 0 0 2.29 2.29 50.29 3.26
12 025607 Martina Miková Brita 0 0 2.45 2.45 50.45 3.25
13 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.31 4.78
14 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 35.35 4.64
15 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders 0 1 0.0 5.0 39.78 4.12
16 005009 Martina Miková Haidy 1 0 0.0 5.0 43.67 3.76
17 037305 Eva Neumannová Bobeš 2 0 0.0 10.0 35.77 4.58
18 006709 Klára Manychová Banny Norje 2 0 0.0 10.0 36.77 4.46
19 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 1 0.0 10.0 45.42 3.61
20 053710 Kateřina Ošmerová Daiquiri Brown Aibara 2 0 1.72 11.72 49.72 3.3
21 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 3 0 0.0 15.0 36.78 4.46
22 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld 2 1 0.0 15.0 44.18 3.71
23 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 2 2 0.0 20.0 47.25 3.47
DIS 084011 Jiří Hoffmann Laura Lee Ambra Professional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035311 Pavla Bártová Cody z Josefovské pevnosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003212 Veronika Chadimová Beatrice od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008612 Andrea Ismanická Frenny Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049610 Dominika Klímová Uran Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045410 Soňa Klímová Newton Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019211 Simona Šedivá Ikona Brown Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062411 Dana Tůmová Axis Nieder Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056810 Zuzana Tvrzníková Balda ze Staroměstských vrchů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007612 Kamila Veselá Teva DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069211 Lukáš Ilkanič Atomic Djo od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018609 Eva Nováková Bonita Chiquita Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012608 Jitka Slánská Amy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020312 Dita Korcová František Superpes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020412 Markéta Jahodová Are you ready od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS