Cz En

Ne-Agility L

  1. Datum: 25. 03. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 024
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 166.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.46 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.1 4.87
2 059511 Olga Edrová Tom Miveko 0 0 0.0 0.0 34.76 4.78
3 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 0 0 0.0 0.0 37.67 4.41
4 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 37.74 4.4
5 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi 0 0 0.0 0.0 41.16 4.03
6 025607 Martina Miková Brita 0 0 0.0 0.0 45.48 3.65
7 059711 Olga Edrová Van Miveko 1 0 0.0 5.0 36.28 4.58
8 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.75 4.4
9 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 1 0 0.0 5.0 39.36 4.22
10 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 2 0 0.0 10.0 32.75 5.07
11 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 2 0 0.0 10.0 38.2 4.35
12 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 1 1 0.0 10.0 39.56 4.2
13 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 2 0 0.0 10.0 41.17 4.03
14 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr 1 1 0.0 10.0 42.18 3.94
15 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld 2 0 0.0 10.0 42.22 3.93
16 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka 1 1 0.0 10.0 44.45 3.73
17 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 44.55 3.73
18 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde 1 1 0.0 10.0 46.65 3.56
19 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu 3 0 0.0 15.0 39.5 4.2
20 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land 2 1 5.53 20.53 53.53 3.1
21 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce 3 2 5.25 30.25 53.25 3.12
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS