Cz En

Ne-Jumping L

  1. Datum: 25. 03. 2012
  2. Závod: Hradec Králové - OPSION 024
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 160.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 0 0 0.0 0.0 33.25 4.81
2 043106 Radovan Liška Amulet for luck od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.63 4.76
3 059711 Olga Edrová Van Miveko 0 0 0.0 0.0 34.25 4.67
4 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 0.0 0.0 34.75 4.6
5 005009 Martina Miková Haidy 0 0 1.13 1.13 41.13 3.89
6 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 32.76 4.88
7 005411 Olga Edrová Best Choice Od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 33.79 4.74
8 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 33.95 4.71
9 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 0.0 5.0 34.12 4.69
10 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 1 0 0.0 5.0 35.33 4.53
11 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 1 0.0 5.0 36.9 4.34
12 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 0 1 0.0 5.0 38.02 4.21
13 056110 Lucie Konečná As you Like Graceful Avalanche 0 1 0.0 5.0 38.2 4.19
14 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice 0 1 0.0 5.0 39.79 4.02
15 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 32.85 4.87
16 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka 0 2 0.39 10.39 40.39 3.96
17 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 32.91 4.86
18 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 1 1 7.43 17.43 47.43 3.37
19 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky 2 0 8.97 18.97 48.97 3.27
20 000407 Iva Kremláčková Cassis Ayky 2 1 5.93 20.93 45.93 3.48
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003810 Jana Jamborová Credo Bestmudi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076911 Barbora Dobrovolná Andy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013610 Zdeněk Morávek Caron z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031610 Eliška Drahokoupilová Ayrton Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077911 Markéta Korintová Ozzie Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059611 Iva Kremláčková Lad Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043311 Olga Edrová Celine of Nazgul Borders DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081011 Jana Grešová Hummer Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS