Cz En

Jumping II S

  1. Datum: 31. 03. 2012
  2. Závod: Brno - Jarní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 023006 Kateřina Meierová Dancing Daisy z Jeřeně 0 0 0.0 0.0 33.61 5.06
2 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.39 4.94
3 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 34.93 4.87
4 004409 Soňa Haluzová A3Ch Dara Z Dače 0 0 0.0 0.0 37.21 4.57
5 005308 Josef Žák A3Ch Quincy Gold Moravia Classic 0 0 0.0 0.0 39.94 4.26
6 062611 Kateřina Lengálová Boyd z Devonu 0 0 0.0 0.0 42.23 4.03
7 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 36.86 4.61
8 039811 Jan Smoček Fata Morgana Lukato Gold 0 1 0.0 5.0 36.96 4.6
9 034207 Pavla Kamrádová A3Ch Floyd 0 1 0.0 5.0 39.69 4.28
10 057110 Ondřej Kubíček Mayla 1 0 0.0 5.0 40.97 4.15
11 Iwona Kalisz Gracja Obornicki Nornik 1 0 0.71 5.71 47.71 3.56
12 081909 Kateřina Machalická Nesy 0 1 1.81 6.81 48.81 3.48
13 061009 Stanislava Kočí Justy Aguv Dvůr 0 1 4.7 9.7 51.7 3.29
14 Pavol Vakonič Diana Daria Tantum Auri 2 0 0.0 10.0 38.38 4.43
15 041508 Danuše Zemanová Angie Mabafr 2 0 0.0 10.0 44.09 3.86
16 034507 Zuzana Pacáková Kissing Katty z Jeřeně 1 2 0.0 15.0 42.1 4.04
17 044611 Filip Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 1 2 0.13 15.13 47.13 3.61
18 081111 Lucie Baláková Joey 1 2 1.25 16.25 48.25 3.52
DIS 032810 Barbora Staufčíková Chopin Akumulátor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002912 Alena Frimmelová Zumi von den Kleinen Zwergen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079111 Pavel Grošov Eny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky Lilly z Polianky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 067911 Danuše Zemanová Aisha Danang DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072309 Šárka Hemerová Sendy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060811 Eva Jandorová Umberta Sol Edo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Irena Kempinska Rasheeka AH Indirica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071609 Lucie Vytrhlíková Maja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001709 Lucie Dušková Klea Ze Souhvězdí Orionu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019609 Alena Janská Classica Z Dáblovy Studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Iwona Kalisz NAKY ORIGINAL od Lalanki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029205 Martina Konečná A3Ch Amazing Cherub the Little Bodyguard DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavel Krátky Beetlejuice Fox Meadow`s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič Cira Caria Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020910 Klára Votrubcová A3Ch Alexandr Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS