Cz En

Jumping II L

  1. Datum: 31. 03. 2012
  2. Závod: Brno - Jarní Brno 2012
  3. Rozhodčí: Stoel, Kees (NL)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 029509 Pavla Vorlová Kara Nica Z Kovárny 0 0 0.0 0.0 35.84 4.74
2 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 35.95 4.73
3 051810 Jiří Skolek Emia Ayky 0 0 0.0 0.0 42.0 4.05
4 006308 Jana Zvonková Sarah 1 0 0.0 5.0 34.51 4.93
5 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 1 0 0.0 5.0 35.34 4.81
6 022410 Anna Pospíšilová Jade Hrdlička 1 0 0.0 5.0 35.79 4.75
7 Nina Bekasiewicz Salsa RED TEMPO 1 0 0.0 5.0 35.94 4.73
8 041711 Veronika Hejralová Catcher Alkyra 1 0 0.0 5.0 36.75 4.63
9 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás 2 0 0.0 10.0 35.69 4.76
10 071011 Jitka Liznová Lunel 1 1 0.0 10.0 38.43 4.42
11 058508 Milan Raschka Arasz Csoki Méhes - Kerti 2 0 0.0 10.0 39.18 4.34
12 Olga Kwiecień-Maniewska ELYTTIS DI RESSNAIS Wapini von Folge 1 1 0.0 10.0 39.36 4.32
13 Leszek Kalisz Breska pod Jabłonią 1 1 0.0 10.0 40.16 4.23
14 050809 Dana Straková Crazy Novterpod 0 2 0.0 10.0 43.16 3.94
15 051910 Jiří Skolek Barbucha Katčina smečka 0 2 0.84 10.84 47.84 3.55
16 049811 Monika Prokopová Jamma Simply Divine 1 2 2.36 17.36 49.36 3.44
DIS 033011 Hana Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012711 Klára Reinischová A - Barunka Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 065411 Pavla Kamrádová Panthera Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011810 Jana Zvonková A3Ch Axa z Lounského chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Svobodová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038610 Jiřina Sáňková Gucci Blue Friend Dvomaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049710 Barbora Tobolová Sunrise Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047510 Barbora Lerlová Ace To Win Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS