Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) L

  1. Datum: 15. 05. 2022
  2. Závod: Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022
  3. Rozhodčí: Mäkelä, Marko (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 41.68 5.28 V
2 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 42.16 5.22 V
3 Gerda Zemaityte Sabshai A'lee Sabshai 0 0 0.0 0.0 42.41 5.19 V
4 Iwona Golab NNL Sayonara 0 0 0.0 0.0 42.81 5.14 V
5 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 43.33 5.08 V
6 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 0 0 0.0 0.0 43.78 5.03 V
7 085319 Monika Svatošová Hell Czech Imp 0 0 0.0 0.0 43.82 5.02 V
8 007117 Stanislav Čechlovský A3Ch Aslan Wanderers of Saint Wendelin 0 0 0.0 0.0 44.96 4.89 V
9 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 0 0 0.0 0.0 48.55 4.53 V
10 011520 Anežka Štihlová Forbee Czech Imp 0 0 0.0 0.0 49.16 4.48 V
11 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 1 0 0.0 5.0 40.36 5.45 V
12 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 1 0 0.0 5.0 42.23 5.21 V
13 Monika Rylska Becks Hill Mafia Princess 1 0 0.0 5.0 42.42 5.19 V
14 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 1 0 0.0 5.0 44.04 5.0 V
15 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 45.85 4.8 V
16 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 1 0.0 5.0 47.03 4.68 V
17 006617 Kristýna Schreierová Bestseller Lovelenia 1 0 0.0 5.0 47.35 4.65 V
18 084516 Zuzana Štěpánková Diamond Zack Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 48.44 4.54 V
19 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 48.95 4.49 V
20 028218 Lada Půlpánová I´m Ace Quick Angel 0 1 0.0 5.0 49.98 4.4 V
21 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 50.12 4.39 V
22 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 51.47 4.27 V
23 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven 1 1 0.0 10.0 45.11 4.88 VD
24 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 46.1 4.77 VD
25 066419 Iveta Dobiášová Drift Gulden Land 2 0 0.0 10.0 47.24 4.66 VD
26 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 1 1 0.0 10.0 48.65 4.52 VD
27 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 1 1 2.07 12.07 55.07 3.99 VD
28 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil 3 0 0.0 15.0 42.18 5.22 VD
29 004719 Martin Machala Cassie z Čertovy kazatelny 3 0 0.0 15.0 42.63 5.16 VD
30 059017 Dagmar Žáková A3Ch Will to Please Dajavera 3 0 0.0 15.0 43.4 5.07 VD
31 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 3 0 0.0 15.0 52.95 4.15 VD
32 Irena Kochová Mystical Vip 4 0 0.0 20.0 46.69 4.71 D
33 000916 Tomáš Huml Geezer Z paleolitu 4 0 0.0 20.0 46.93 4.69 D
34 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 2 1 5.46 20.46 58.46 3.76 D
34 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 2 1 5.46 20.46 58.46 3.76 D
36 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 1 2 6.74 21.74 59.74 3.68 D
DIS 022920 Michaela Havlíková Azuritta Minikiss for Anys DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001321 Václav Hejcman Beast Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013017 Veronika Hružíková A3Ch Braveheart Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084719 Tereza Králová Aim High Sweet Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Devongem Step Up DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Irena Kochová Edward Bzuk Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005320 Jana Trojková One in a Beelion DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072716 Veronika Kolmanová Khaleesi Springborn Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010719 Lucie Bartelová Cérečka Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO