Agility 1 L

  1. Datum: 21. 05. 2022
  2. Závod: Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Brandl, Angelika (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force 0 0 0.0 0.0 38.95 5.65 V
2 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper 0 0 0.0 0.0 39.98 5.5 V
3 009719 Natálie Mlejnková Fanny Storytelling 0 0 0.0 0.0 41.53 5.3 V
4 078819 Jakub Štýbr Quiana Deabei 0 0 0.0 0.0 43.24 5.09 V
5 078115 Ondřej Choc Django Hola Hopa 0 0 0.0 0.0 45.83 4.8 V
6 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 47.12 4.67 V
7 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 1 0 0.0 5.0 38.46 5.72 V
8 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin 1 0 0.0 5.0 38.54 5.71 V
9 081418 Nikol Horáková Ianna Open Gate 1 0 0.0 5.0 40.24 5.47 V
10 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 40.91 5.38 V
11 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 1 0.0 5.0 40.97 5.37 V
12 027621 Martina Holcová Pix 1 0 0.0 5.0 40.99 5.37 V
13 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 42.41 5.19 V
14 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 1 0.0 5.0 42.64 5.16 V
15 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 1 0.0 5.0 42.8 5.14 V
16 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 1 0 0.0 5.0 42.81 5.14 V
17 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 1 0.0 5.0 43.07 5.11 V
18 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 43.56 5.05 V
19 012921 Irena Kochová Mystical Vip 1 0 0.0 5.0 43.8 5.02 V
20 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty 1 0 0.0 5.0 44.03 5.0 V
21 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos 1 0 0.0 5.0 45.15 4.87 V
22 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 45.2 4.87 V
23 071220 Aneta Eliášová Detox Aussie Gora Monte 1 0 0.0 5.0 45.23 4.86 V
24 017518 Adéla Kožnarová A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 45.24 4.86 V
25 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky 1 0 0.0 5.0 45.82 4.8 V
26 037117 Anna Jiřičková Aznavour ze Statku Vlčkovice 1 0 0.0 5.0 46.46 4.74 V
27 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever 2 0 0.0 10.0 37.57 5.86 VD
28 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 2 0 0.0 10.0 38.45 5.72 VD
29 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei 2 0 0.0 10.0 38.59 5.7 VD
30 061719 Kateřina Šulcová Bye and away Orange Cherusker 1 1 0.0 10.0 42.68 5.15 VD
31 003020 Markéta Benediktová Raise Me Up Garou Luna Tale 2 0 0.0 10.0 44.41 4.95 VD
32 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 1 1 0.0 10.0 44.44 4.95 VD
33 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 1 1 0.0 10.0 46.23 4.76 VD
34 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 2 0 0.0 10.0 48.94 4.5 VD
35 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 0 2 0.0 10.0 49.01 4.49 VD
36 Neky Dahlgren xio gos Sweetness dreams 0 2 0.0 10.0 52.94 4.16 VD
37 008420 Hana Matějková Allisa Rose Emilia Maria 0 2 0.0 10.0 57.3 3.84 VD
38 007221 Kateřina Terčová Gahan DM Loving Gaze 0 0 12.07 12.07 67.07 3.28 VD
39 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 2 1 0.0 15.0 43.7 5.03 VD
40 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel 3 0 0.0 15.0 44.07 4.99 VD
41 007521 Lucie Zochová Douglas Ziggy I.B. Cleverly Crazy 2 1 0.0 15.0 44.87 4.9 VD
42 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka 1 2 0.0 15.0 45.24 4.86 VD
43 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant 1 2 0.0 15.0 45.59 4.83 VD
44 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 2 1 0.0 15.0 49.06 4.48 VD
45 060018 Zuzana Vodičková Frodo Baggins Royal Fellow 3 1 0.0 20.0 48.19 4.57 D
46 028020 Monika Zemanová Azure Poco Bueno Daikira Aussies 2 2 0.0 20.0 48.52 4.53 D
47 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 2 2 0.0 20.0 49.16 4.48 D
48 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel 3 1 0.0 20.0 54.61 4.03 D
49 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand 5 0 0.0 25.0 47.38 4.64 D
50 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 5 1 0.0 30.0 48.72 4.52 BO
51 055619 Marie Šikýřová Toffi 2 2 45.01 65.01 100.01 2.2 BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040019 Alena Makovičková Orisa z Letinské kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069415 Markéta Benediktová A3Ch Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027620 Eva Linková Darwin Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057217 Zuzana Marková Feres Bohemia Elenor DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003519 Alena Rybová Croft Lara Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039719 Hana Hrdličková Amishka z Baštova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002521 Lucie Šebková Back to Black Qualand DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058519 Jan Smoček Schimanski Podman DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045816 Kateřina Lustyková Cipísek Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026020 Jarmila Davidová Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067317 Hana Drápalová Bazalka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044417 Hana Klimšová Polar DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031916 Monika Bystrianská A3Ch Donnafugata Angheli Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000318 Klára Hančová Floss Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085817 Julie Karlíková Chilli DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013921 Adéla Kožnarová Burning Desire Idolo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO