Jumping 1 ML

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 88.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.49 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082221 Lenka Fuksová Desire To Work Te Salutant 0 0 0.0 0.0 37.75 5.83 V
2 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 38.28 5.75 V
3 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 39.37 5.59 V
4 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 39.84 5.52 V
5 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 0 0 0.0 0.0 41.53 5.3 V
6 008120 Jan Fábera Happy 0 0 0.0 0.0 42.09 5.23 V
7 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 42.47 5.18 V
8 070319 Vendula Ghisiová Bethyriel Elegant rascal 0 0 0.0 0.0 44.09 4.99 V
9 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 1 0 0.0 5.0 40.5 5.43 V
10 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland 1 0 0.0 5.0 40.6 5.42 V
11 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki 0 1 0.0 5.0 45.58 4.83 V
12 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky 0 1 0.0 5.0 46.78 4.7 V
13 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 1 0 0.0 5.0 47.3 4.65 V
14 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 0 1.33 6.33 50.33 4.37 VD
15 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 2 0 0.0 10.0 38.29 5.75 VD
16 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 2 0 0.0 10.0 39.91 5.51 VD
17 003521 Darina Hanusková Koki 1 1 0.0 10.0 44.68 4.92 VD
18 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 2.32 12.32 51.32 4.29 VD
19 058119 Nikola Demeterová Amber od Lomu Leštinka 3 0 0.0 15.0 41.65 5.28 VD
20 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 3 0 0.0 15.0 41.79 5.26 VD
21 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 4 0 0.0 20.0 40.39 5.45 D
22 057220 Julie Karlíková Teddy 4 0 0.0 20.0 41.75 5.27 D
23 079821 Kristýna Běhounková Aphrodite Blacksheep 4 1 0.74 25.74 49.74 4.42 D
DIS 000022 Tereza Holá Fa Mulan Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031721 Hanka Kryšpínová Bailey Wise FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030020 Šárka Sedláčková Cocoa Black A.C. Cleverly Crazy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045120 Markéta Kučeráková Ephara Legemond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001021 Lenka Drbohlavová Airla In Your Shadow I Can Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005720 Michala Drahošová Centa Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027221 Agáta Horáčková Autumn Apple Fairylyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070420 Lucie Čermáková Gaspoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková A3Ch AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067717 Dominika Machová A3Ch Crush Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 696916 Michaela Bakrlíková Emilly Hola-Hopa DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032215 Šárka Sedláčková Face to Face Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO