Cz En

Agility 1 L

  1. Datum: 18. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Krejčí, Lucie (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 104.0 s
  7. Délka: 208.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.16 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 35.23 5.9 V V
2 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 0 0 0.0 0.0 35.48 5.86 V V
3 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 0 0 0.0 0.0 35.49 5.86 V V
4 057316 Kateřina Burdová A3Ch Cayenne Clever Fox 0 0 0.0 0.0 35.58 5.85 V V
5 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 36.1 5.76 V V
6 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 37.52 5.54 V V
7 001919 Natálie Šišovská Banana Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 38.25 5.44 V V
8 025218 Kristýna Faustová Dreamer Hardy Origin 0 0 0.0 0.0 38.49 5.4 V V
9 052317 Jan Lefner A3Ch Arakain Under Rock 0 0 0.0 0.0 39.97 5.2 V V
10 083418 Irena Kochová A3Ch Bzuk Edward Plush Berry 0 0 0.0 0.0 40.03 5.2 V V
11 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 0 0.0 0.0 40.19 5.18 V V
12 032016 Lucie Růžičková A3Ch Diamond Shiraz z Brzáneckých vinohradů 0 0 0.0 0.0 41.24 5.04 V V
13 036016 Pavlína Zitová A3Ch Arberry von Morseli 0 0 0.0 0.0 42.86 4.85 V V
14 083216 Kristýna Mildorfová Eddie 0 0 0.0 0.0 43.63 4.77 V V
15 058615 Monika Hrdinová Beneficium Wäka 0 0 0.0 0.0 44.98 4.62 V V
16 019019 Ondřej Kukla Free Mind Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 36.33 5.73 V V
17 080021 Lucie Glejdurová Daylight Neverending Force 1 0 0.0 5.0 36.54 5.69 V V
18 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 40.15 5.18 V V
19 002117 Martina Jírová A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 40.16 5.18 V V
20 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair 0 1 0.0 5.0 40.55 5.13 V V
21 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 0 1 0.0 5.0 40.83 5.09 V V
22 085519 Maxmilián Vlach A3Ch Rony 1 0 0.0 5.0 41.2 5.05 V V
23 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan 0 1 0.0 5.0 41.3 5.04 V V
24 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 1 0.0 5.0 44.65 4.66 V V
25 024218 Simona Šišková B Bandit Gulden Land 1 0 0.0 5.0 44.71 4.65 V V
26 055619 Marie Šikýřová Toffi 0 1 0.0 5.0 47.08 4.42 V V
27 061721 Veronika Kubjaková Charlie Falko z Říše fantazie 0 1 0.0 5.0 48.29 4.31 V V
28 059415 Veronika Grešáková A3Ch Ambiente 0 1 0.0 5.0 48.76 4.27 V V
29 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra 2 0 0.0 10.0 37.09 5.61 VD VD
30 070118 Denisa Křížová Ruby Kelpiebrink 2 0 0.0 10.0 38.48 5.41 VD VD
31 018218 Eliška Hurdálková Lady B von Brünn Hardy Horde 2 0 0.0 10.0 38.86 5.35 VD VD
32 008519 Jaroslava Kudrová Infernal Dancer z Černobílých 2 0 0.0 10.0 39.48 5.27 VD VD
33 081020 Ilona Liebichová Mash Quick Angel 1 1 0.0 10.0 46.49 4.47 VD VD
34 022318 Marcela Kocourkova Balu Argo Zamunda 1 1 0.0 10.0 47.14 4.41 VD VD
35 042417 Lenka Hlaváčková El Bandito Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 49.41 4.21 VD VD
36 009119 Lenka Řezníčková Hennesy Ballarat 0 2 0.0 10.0 49.87 4.17 VD VD
37 044417 Hana Klimšová Polar 0 2 2.13 12.13 52.13 3.99 VD VD
38 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 2 1 0.0 15.0 37.42 5.56 VD VD
39 004620 Tereza Brožová Angus McKay Tullibeardie 3 0 0.0 15.0 45.86 4.54 VD VD
40 055620 Alena Hudcová X'Chil Never Never Land 1 2 0.0 15.0 46.16 4.51 VD VD
41 023121 Veronika Šafránková Genesis z Konické skály 1 0 10.47 15.47 60.47 3.44 VD VD
42 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 0 16.6 16.6 66.6 3.12 D D
43 030019 Eliška Hrůzová Carpe Vitam Wäka 2 2 0.0 20.0 44.14 4.71 D D
44 058519 Jan Smoček Schimanski Podman 3 1 0.0 20.0 44.84 4.64 D D
45 075220 Martina Endlerová Last Chance Ari 3 1 0.0 20.0 45.27 4.59 D D
46 015919 Kateřina Záborcová Aireen 2 1 15.67 30.67 65.67 3.17 BO BO
DIS 012821 Veronika Grešáková Go for Chance Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058022 Aneta Grygarová Dinos Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012921 Irena Kochová Mystical Vip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006221 Miroslav Považan Miki Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068221 Lenka Sack Dreaming Sisi Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012222 Nikola Kubů Pippa Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025422 Lucie Konečná Delicious Nutella Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035021 Michaela Táflová And Fly High Be Different DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050419 Eliška Tejkalová Zunerry Artair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062821 Kristýna Malá Beky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016520 Jaroslav Šafařík Dorothea Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025920 Jana Hojdová Best Choice Green May-T DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004818 Klára Zavřelová MyZAK Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007720 Nikola Kopáčková Amazing Marvel Winter Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006420 Barbora Múdra Elevator Surprise Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001119 Tereza Linková Call me Doyle from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002320 Petra Gürtlerová Jen Almighty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035120 Tomáš Lerl Amigo Pink Edition DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094319 Alena Vitáková Aggi od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058621 Kateřina Šedivá Chimalli Aussieland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001019 Eva Linková Cool Runnings of Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014521 Adéla Kobzová Go for Brain Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057418 Lucie Outerská Drakka Areba Artay of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088519 Kristýna ​Bucharová Bria od Morového sloupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027116 Radka Křelinová Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053218 Pavla Bártová Hunter Blue Stříbrná podkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009418 Jan Molnár Dar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043518 Arnošt Vojíř Free Spirit Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021719 Lucie Nováková Zippy Trix Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072320 Aneta Grygarová Go for Trip Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060720 Kateřina Burdová Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042920 Jitka Čermáková Zip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047320 Lenka Fürstlová Flamingo James Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO