Cz En

Jumping 2 ML

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Woss, Christian (AT)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire 0 0 0.0 0.0 35.46 6.2 V V
2 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 0 0.0 0.0 36.59 6.01 V V
3 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 37.51 5.87 V V
4 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena 0 0 0.0 0.0 39.65 5.55 V V
5 067717 Dominika Machová A3Ch Crush Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 40.6 5.42 V V
6 083514 Lucie Bidlová Triss 1 0 0.0 5.0 34.94 6.3 V V
7 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 36.37 6.05 V V
8 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 1 0 0.0 5.0 38.23 5.75 V V
9 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin 0 1 0.0 5.0 38.85 5.66 V V
10 030020 Šárka Sedláčková Cocoa Black A.C. Cleverly Crazy 0 1 0.0 5.0 41.15 5.35 V V
11 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar 0 1 0.0 5.0 42.25 5.21 V V
12 093614 Luboš Slavík Astor 0 1 0.0 5.0 42.65 5.16 V V
13 070319 Vendula Ghisiová Bethyriel Elegant rascal 0 1 0.0 5.0 44.48 4.95 V V
14 070420 Lucie Čermáková Gaspoda 0 1 0.0 5.0 44.9 4.9 V V
15 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 0 1 0.0 5.0 45.41 4.84 V V
16 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki 0 1 0.0 5.0 46.21 4.76 V V
16 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 1 0.0 5.0 46.21 4.76 V V
18 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo 0 1 0.63 5.63 51.63 4.26 V V
19 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods 2 0 0.0 10.0 34.51 6.37 VD VD
20 027221 Agáta Horáčková Autumn Apple Fairylyn 2 0 0.0 10.0 38.2 5.76 VD VD
21 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru 0 2 0.0 10.0 39.2 5.61 VD VD
22 003521 Darina Hanusková Koki 1 1 0.0 10.0 41.25 5.33 VD VD
23 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down 1 1 0.0 10.0 49.03 4.49 VD VD
24 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie 1 2 0.0 15.0 47.79 4.6 VD VD
25 032215 Šárka Sedláčková Face to Face Devil of Highland 3 1 0.0 20.0 48.18 4.57 D D
DIS 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057220 Julie Karlíková Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031721 Hanka Kryšpínová Bailey Wise FastForJoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045120 Markéta Kučeráková Ephara Legemond DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005720 Michala Drahošová Centa Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058119 Nikola Demeterová Amber od Lomu Leštinka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082221 Lenka Fuksová Desire To Work Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000022 Tereza Holá Fa Mulan Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079821 Kristýna Běhounková Aphrodite Blacksheep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO