Cz En

Agility 2 S

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bazalová, Olga (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 105.0 s
  7. Délka: 210.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá Ziggy 0 0 0.0 0.0 37.42 5.61 V V
2 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 40.51 5.18 V V
3 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 43.23 4.86 V V
4 077916 Štěpánka Řeholová A3Ch Baccara Top Narcis 0 0 0.0 0.0 44.9 4.68 V V
5 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace 0 0 0.0 0.0 48.4 4.34 V V
6 011919 Dana Humpolcová Hygge Dai Muratori 1 0 0.0 5.0 40.32 5.21 V V
7 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 1 0.0 5.0 44.16 4.76 V V
8 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 1 0 0.0 5.0 44.36 4.73 V V
9 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli 1 0 0.0 5.0 46.15 4.55 V V
10 031717 Eva Trtková A3Ch Fantastica Lararony 1 0 0.0 5.0 47.31 4.44 V V
11 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica 1 0 0.0 5.0 49.17 4.27 V V
12 040921 Amalie Dovaly Gummy Bear Perla z Polabí 0 1 0.35 5.35 50.35 4.17 V V
13 030217 Iveta Kutková Kiki 2 0 0.0 10.0 40.21 5.22 VD VD
14 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 1 1 0.0 10.0 43.34 4.85 VD VD
15 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.0 10.0 44.12 4.76 VD VD
16 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 2 0 0.0 10.0 49.49 4.24 VD VD
17 086314 Martina Boháčová Idylle of the moon du triskell des Cornouailles 1 1 1.06 11.06 51.06 4.11 VD VD
18 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 1 1 5.34 15.34 55.34 3.79 VD VD
19 088719 Martina Pochová Bibiana Prima Kavalír 1 1 7.06 17.06 57.06 3.68 D D
20 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 1 2 12.6 27.6 62.6 3.35 BO BO
DIS 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006621 Jitka Krejcárková Emilián Jet Bat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075118 Lenka Brojová Chelsea Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070620 Kateřina Šimáková Everlasting Daisy Dancing in the Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000019 Lenka Holubová A3Ch Bungee Pap Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038718 Petra Vydrová A3Ch Crazy Chita Aura Fantasia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041318 Štěpánka Brychtová Charles Chřibské polesí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051521 Kristýna Matrasová Cairo SkyFalls Angels DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO