Cz En

Agility 2 ML

  1. Datum: 19. 06. 2022
  2. Závod: Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Woss, Christian (AT)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 98.0 s
  7. Délka: 219.0 m
  8. Velikost: ML
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 0 0 0.0 0.0 36.76 5.96 V V
2 082419 Dana Mixová Valerie Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 37.06 5.91 V V
3 005619 Monika Hrdinová Decora Wäka 0 0 0.0 0.0 41.93 5.22 V V
4 032815 Kristýna Běhounková A3Ch Viki 0 0 0.0 0.0 43.71 5.01 V V
5 068317 Natálie Šišovská A3Ch Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 43.76 5.0 V V
6 057220 Julie Karlíková Teddy 0 0 0.0 0.0 47.52 4.61 V V
7 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 41.54 5.27 V V
8 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies 0 1 0.0 5.0 42.66 5.13 V V
9 067717 Dominika Machová A3Ch Crush Doakimo Dog 1 0 0.0 5.0 42.68 5.13 V V
10 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 42.83 5.11 V V
11 007417 Jana Nejdlová A3Ch Cassie 1 0 0.0 5.0 44.06 4.97 V V
12 058119 Nikola Demeterová Amber od Lomu Leštinka 0 1 0.0 5.0 47.75 4.59 V V
13 070420 Lucie Čermáková Gaspoda 0 1 0.0 5.0 48.2 4.54 V V
14 084416 Miroslav Považan Aamos Gulden Land 2 0 0.0 10.0 42.41 5.16 VD VD
15 030117 Markéta Šafránková A3Ch C´est La Vie z Konické skály 1 1 0.0 10.0 49.79 4.4 VD VD
16 014318 Tereza Holá Arrakis ex Sortis 0 2 0.0 10.0 50.89 4.3 VD VD
17 071418 Lucie Nováková Colour of Sunshine Segibo 1 1 0.0 10.0 51.36 4.26 VD VD
18 045120 Markéta Kučeráková Ephara Legemond 1 1 2.15 12.15 54.15 4.04 VD VD
19 030020 Šárka Sedláčková Cocoa Black A.C. Cleverly Crazy 1 2 0.0 15.0 46.86 4.67 VD VD
20 031721 Hanka Kryšpínová Bailey Wise FastForJoy 2 2 0.0 20.0 46.22 4.74 D D
21 001021 Lenka Drbohlavová Airla In Your Shadow I Can Shine 3 1 2.93 22.93 54.93 3.99 D D
DIS 000422 Lucie Růžičková Brilley z Denveru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016521 Ivan Pospíšil B-free Bibi of Deer s woods DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032215 Šárka Sedláčková Face to Face Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079821 Kristýna Běhounková Aphrodite Blacksheep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000022 Tereza Holá Fa Mulan Rebell Represent DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052318 Zuzana Marková Arch Upside Down DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044318 Kristýna Hrůza A3Ch Bon Temps Nejaknyt Empire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082221 Lenka Fuksová Desire To Work Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008120 Jan Fábera Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047919 Michaela Lisá Aike od Roubenky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003521 Darina Hanusková Koki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074718 Eva Šlapáková Ayka Acaena DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041017 Karel Havlíček Dewey Arapaho Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084316 Hana Stuchlíková AC/DC Happy Javelai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077020 Aneta Řeháková Drive Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042819 Lucie Šimerová Bellaria Destiny of Dunnottar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070319 Vendula Ghisiová Bethyriel Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027221 Agáta Horáčková Autumn Apple Fairylyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005720 Michala Drahošová Centa Nella Belavia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074320 Barbora Keyřová Oconee Mystic Maze Fallcat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO