Cz En

QA6 Agility

  1. Datum: 05. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Suomalainen, Jari (FI)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.67 s
  6. Maximální čas: 99.34 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.43 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute 0 0 0.0 0.0 43.19 5.09 V V
2 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat 0 0 0.0 0.0 44.23 4.97 V V
3 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 0 0 0.0 0.0 45.26 4.86 V V
4 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 45.4 4.85 V V
5 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod 0 0 0.0 0.0 45.7 4.81 V V
6 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 47.09 4.67 V V
7 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 1 0 0.0 5.0 39.73 5.54 V V
8 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 40.41 5.44 V V
9 018517 Zuzana Kubánková Dagny Ballarat 1 0 0.0 5.0 44.07 4.99 V V
10 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure 1 0 0.0 5.0 44.99 4.89 V V
11 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 1 0.0 5.0 45.22 4.87 V V
12 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 1 0 0.0 5.0 45.33 4.85 V V
13 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 45.99 4.78 V V
14 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 1 0 0.0 5.0 47.01 4.68 V V
15 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 1 0.0 5.0 48.04 4.58 V V
16 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream 0 1 0.0 5.0 48.67 4.52 V V
17 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 1 0.0 5.0 48.68 4.52 V V
18 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 1.01 6.01 50.68 4.34 VD VD
19 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 2 0 0.0 10.0 42.15 5.22 VD VD
20 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 2 0 0.0 10.0 45.17 4.87 VD VD
21 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 2 0 0.0 10.0 48.49 4.54 VD VD
22 093614 Luboš Slavík Astor 2 0 0.12 10.12 49.79 4.42 VD VD
23 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 1 2 0.0 15.0 48.1 4.57 VD VD
24 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 0 17.15 17.15 66.82 3.29 D D
25 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 2 6.78 21.78 56.45 3.9 D D
26 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 3 2 0.42 25.42 50.09 4.39 D D
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034017 Petra Kolegarová Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 097815 Michaela Podloucká Yasper Lucky Summer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066117 Michal Brych Catalyn Jankari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO