QJ5 Jumping

  1. Datum: 04. 06. 2022
  2. Závod: Trutnov - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA
  3. Rozhodčí: Suomalainen, Jari (FI)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.87 s
  6. Maximální čas: 83.74 s
  7. Délka: 217.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 5.18 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 081617 Petra Andrýsková Batman Ninuland 0 0 0.0 0.0 36.41 5.96 V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.83 5.89 V
3 004117 Sabina Šťastná Will To Rise Lucky Summer 0 0 0.0 0.0 37.05 5.86 V
4 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 38.01 5.71 V
5 087916 Radomír Hošta A3Ch Baloo Monpeja 0 0 0.0 0.0 38.2 5.68 V
6 018517 Zuzana Kubánková A3Ch Dagny Ballarat 0 0 0.0 0.0 38.4 5.65 V
7 001116 Jan Fiala A3Ch Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 38.82 5.59 V
8 079618 Tereza Vaverková Trixie 0 0 0.0 0.0 39.19 5.54 V
8 013917 Radovan Liška Prodigy Shadow of Aire 0 0 0.0 0.0 39.19 5.54 V
10 002520 Jan Fiala Kirlie Mawlch 0 0 0.0 0.0 39.63 5.48 V
11 084518 Lucie Glejdurová All Inclusive Neverending Force 0 0 0.0 0.0 40.1 5.41 V
12 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.29 5.39 V
13 042418 Michaela Tejčková Crazy Angel Z Čertovy Kazatelny 0 0 0.0 0.0 40.3 5.38 V
14 009222 Nikola Banotová A Chocolate Müsli from Malibo Land 0 0 0.0 0.0 40.35 5.38 V
15 065917 Vladimír Macura Meggie 0 0 0.0 0.0 40.42 5.37 V
16 091919 Nikola Banotová Devil Is My Little Brother 0 0 0.0 0.0 41.25 5.26 V
17 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 41.53 5.23 V
18 058320 Lucie Glejdurová Night Magic Alfa Fortuna 1 0 0.0 5.0 36.5 5.95 V
19 053519 Zuzana Hudcová Burning Heart Devlynn Z 1 0 0.0 5.0 37.12 5.85 V
20 071618 Vilém Čekajle Navy des Plaines du Minervois 1 0 0.0 5.0 38.65 5.61 V
21 034017 Petra Kolegarová A3Ch Buddy 1 0 0.0 5.0 39.53 5.49 V
22 085418 Lenka Sack Theika Irhaberki 1 0 0.0 5.0 39.7 5.47 V
23 093614 Luboš Slavík Astor 1 0 0.0 5.0 40.39 5.37 V
24 038220 Tereza Martišová Artistic-Avicii Skanelands 0 1 0.0 5.0 40.48 5.36 V
25 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.69 5.33 V
26 029117 Radana Píšťková Eywa Ria Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 41.21 5.27 V
27 005020 Erik Dančišák Mawlch Loos 1 0 1.35 6.35 43.22 5.02 VD
28 093516 Sára Simandlová Breezy Cheery Monpeja 0 1 2.09 7.09 43.96 4.94 VD
29 202020 Radka Podmolová Black Wave the Maze Runner 2 0 0.0 10.0 37.02 5.86 VD
30 021220 Milan Jirásek A3Ch Big Shock Breembark 2 0 0.0 10.0 38.18 5.68 VD
31 047817 Alexandra Alfery C-Princess Chelsea Royal Fellow 2 0 0.0 10.0 39.09 5.55 VD
32 041321 Sabina Šťastná Rock It Be Different 2 0 0.0 10.0 39.28 5.52 VD
33 066117 Michal Brych Catalyn Jankari 1 1 0.0 10.0 40.8 5.32 VD
34 045516 Markéta Novotná A3Ch Happy Minnie Mount McKinkey 0 1 5.43 10.43 47.3 4.59 VD
35 055619 Marie Šikýřová Toffi 1 0 6.99 11.99 48.86 4.44 VD
36 090718 Klára Jůdová Close Enough from Valachian Highlands 0 2 4.23 14.23 46.1 4.71 VD
37 000316 Ola Havlíčková A3Ch Azulay Ninuland 2 1 0.0 15.0 40.06 5.42 VD
38 075219 Nicoll Palečková Dasty 0 0 15.26 15.26 57.13 3.8 VD
39 061318 Lucie Krpcová Banshee Mobilis in mobile 0 2 6.37 16.37 48.24 4.5 D
40 059319 Lucie Velanová Brave Heart Neverending Force 1 2 1.43 16.43 43.3 5.01 D
41 070117 Jitka Slánská Ginny Czech Imp 2 1 4.0 19.0 45.87 4.73 D
42 012320 Pavla Kladivová Cron Z kouzelných hor 2 1 10.8 25.8 52.67 4.12 D
43 097815 Michaela Podloucká A3Ch Yasper Lucky Summer 2 2 8.97 28.97 50.84 4.27 BO
DIS 012621 Andrea Hanousková Conroy Unique Forever DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091017 Petra Pokorná Free Heart for Me Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013617 Markéta Jahodová A Star of Sky Big Ride DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049919 Samuel Štoudek Valery Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000818 Nikola Banotová Crocodile Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053916 Barbora Škarnitzlová Brisk Brook Runkeeper DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008222 Nikola Banotová A Lime Müsli from Malibo Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074620 Michaela Kvapilová Night Mystique Alfa Fortuna DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071116 Kateřina Terčová A3Ch Libby Granting Pleasure DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053119 Eliška Ludvíková Kiwi Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 911119 Jakub Diviš Finrod Frances Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030017 Eva Lačňáková Stormy Skye Melynmair DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015519 Eliška Vernerová #thepupu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002717 Anna Maroušková A3Ch Ejhle Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039520 Kateřina Novotná Chica Checa Yaparoos DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005819 Irena Kadlecová Desiderata Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017119 Markéta Adam Zunerry Aeddan DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027621 Martina Holcová Pix DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022221 Lenka Hanušová Dixi Wanderers of Saint Wendelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000220 Zdeněk Straka Case Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 110520 Olga Edrová Surprise Spin Stars Power Dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000819 Lucie Krejčí Freestyle Torii Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087617 Barbora Novotná Bon Bibi Devětsil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072719 Adéla Benešová Gil Seven Seas I.-C. Raven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078719 Jakub Štýbr Apple Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068220 Nikola Vitulová Allow Diamond Devil DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048518 Klára Reinischová Fast Form Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030220 Kateřina Pospíšilová Live DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062919 Jan Kadlec Feeling Happy Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO