Cz En

Jump Medium so

  1. Datum: 14. 04. 2012
  2. Závod: Chvalnov - Chvalnovská Pohodička XII.
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 41.0 s
  6. Maximální čas: 64.0 s
  7. Délka: 157.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.13 4.74 V V
2 032308 Magda Zajacová Flash ze Zámecké zahrady 1 0 0.0 5.0 35.38 4.44 V V
3 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 36.39 4.31 V V
4 029504 Adriana Slezáková A3Ch Timi 1 0 0.0 5.0 37.75 4.16 V V
5 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto 1 1 5.5 15.5 46.5 3.38 VD VD
DIS 076409 Lenka Sack Psycho DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019108 Jitka Volfová A3Ch Endží DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055409 Simona Krupicová Sindy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029111 Adéla Havlíková Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036210 Markéta Sedláčková A3Ch Dupity Hupity Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019705 Klára Tioková Orinoka Tuskulum DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027704 Petra Hamšíková A3Ch Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049011 Anna Zubatá Bred z Martinčina chovu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076311 Igor Beneš Elliana Z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044011 Lucie Pifková Uspeti Hedvábný sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009809 Lucie Orbanová Babu z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008809 Klára Tioková Antonín z Karlovy chalupy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Bednáriková Dadulka Dudky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vetráková Zuzana A3Ch Pani Parsonová DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019208 Adéla Havlíková A3Ch Kiss The Rain Kelečský poklad DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002305 Igor Beneš A3Ch Cerberus Kraken of Aura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS